Dune: Ixians & Tleilaxu

xxxxxxxxxx hodnoceno 4x (Seznam vlastníků)

Dune: Ixians & Tleilaxu - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Rozšíření pro hru: Dune
Počet hráčů: 2 - 6
Doporučený věk: od 15 let
Herní doba: 120 min
Herní svět: Sci-fi
Herní kategorie: strategická, diplomacie
Čeština: undefined
Vydavatelé: Gale Force Nine
Autoři: Bill Eberle
Greg Olotka
Jack Kittredge
Jack Reda
Peter Olotka
Rok vydání: 2020
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Dojmy?

Ahoj, zkousel/hral nekdo? Stoji to za to, nebo si clovek vystaci se zakladem? Priznam se, ze nad Dunou zatim jen slintam, ale pokud vim, tak u puvodni verze bylo taky jen 6 rodu a o zadnem rozsirku nevim (coz ovsem neznamena, ze zadne nebylo).
14.9.2020 17:19:58

čauko, ja mám základ aj rozšírenie, no zatiaľ som sa nedostal k rozšíreniu. ešte nikdy sme sa nedostali k dune plný počet (tj.6), takže stále čakám, kým dáme aspoň jednu hru za bene gesserit a potom mám v pláne „ odomknúť ” rozšírenie. Podľa mňa je hra tak variabilná a z môjho pohľadu skvelá, že rozšírenie vôbec netreba, no každopádne to pridáva nové princípy do hry, čo si myslím, že je taktiež veľmi fajn. Moje zhrnutie je: bohate stačí základ, no keď ho už budeš mať, určite časom stiahneš po rozšírení a verím, že nesklame :D Dám edit keď zahrám aj s ním .

12.5.2021 15:56:55

Za mne jednoznačne super rozšíření.
V prvé řadě jsou zde nové karty, které hodně rozšiřují základní hru. Poté žetony technologií... ty jsou fajn, dejme tomu, ale pak tu jsou nové frakce, které jsou hodně zajímavé.
Ixiané jsou, alespoň z dosavadní zkušenosti, poměrně těžcí, ale Tleilaxu patří v mé deskoherní skupině mezi nejoblíbenější frakce. Celkově tedy jde o hodně dobré rozšíření, které se dá aplikovat i v menším, než plném počtu hráčů.
Už se těším na nové rozšíření, které změní zážitek ze hry ještě více.

Co se původní verze týká (#Dune), tak oficiální rozšíření myslím nebyly, ale fanouškovských bylo požehnaně. Konec konců, hra byla až do nového vydání 2019 udržována výhradně fanoušky.

18.1.2022 21:55:05

Vybíráme z Bazaru

Caldera Park EN
Caldera Park EN
Akt. cena: 250 Kč
Končí za: 15 hodin

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas