Duna: Impérium - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 1 - 4
Doporučený věk: od 14 let
Herní doba: 120 min
Herní svět: Sci-fi
Herní kategorie: desková hra
Čeština: v balení hry
Vydavatelé: REXhry
Dire Wolf Digital
Lucky Duck Games
Autoři: Paul Dennen
Rok vydání: 2020
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Hledáme znalce Duny

Ahoj,
asi můžem prozradit, že jsme do tohodle trochu šlápli a zkoušíme stihnout první dotisk, co Direwolfové dělají. Termíny jsou docela divoké, ale máme už překlad karet a boardu a čistíme ho. Co bychom teď potřebovali, je nějaký ideálně encyklopedický znalec univerza Duny, který by nám mohl mrknout na názvy karet.
Dunu známe a i teď při překladu jsme projížděli knížky, ale prostě jestli nám případně neutekl nějaký odkaz právě na knihy, což by byla škoda. Problém je totiž v tom, že karty nevychází jen z díla Franka Herberta, ale i z Briana Herberta a Kevina Andersona. Tam už si v kramflecích tak jistí nejsme a přesto, že jsme se i tyto knihy snažili projít. Byli bychom rádi, když na to někdo mrkne. Jednoho člověka teda už máme domluveného, ale radši bychom to zdublovali...
Problém je, že je to Zn: Spěchá, takže bychom to potřebovali checknout zítra večer nebo v pátek, dostali jsme na karty týden. Hru už máme trochu nahranou, takže není třeba kontrolovat překlad textů karet (ten už máme hotovej), ale fakt jen projet jejich názvy a případně nadhodit nějakou ideu...
Díky moc a kdyby se někdo našel, tak mi prosím dejte vědět třeba do zprávy.

CEO REXhry a PlanetaHer.cz
25.11.2020 21:56:42

Cau
Cau Anekene,
jestli chcete, rad vam pomuzu. Cetl jsem xkrat puvodni knihu jak v cestine, tak v originale, stejne tak jsem slysel cesky i anglicky audiobook. Cetl jsem vsechny knihy minimalne jednou a to vcetne novych predeher a meziher... Kontakt na me mate, bydlim 200 metru od Planety.

P.s.:Navic mam i vsechny knihy mimo universum Duny, ktere FH kdy napsal. :D Tak trochu fanousek no.

26.11.2020 12:25:22 | Upraveno autorem (porovnej)

nameless_one
Díky, žes napsal. Já o tom uvažoval taky, ale nejsem tak pevný v kramflecích. ;-)

26.11.2020 12:35:58 | Upraveno autorem (porovnej)

Nameless
Ahoj, super, díky moc, ozvu se ti! ;)

CEO REXhry a PlanetaHer.cz

26.11.2020 13:09:59

Nameless_one
Palec nahoru.
Tesim se na hru jeste o neco vice.

26.11.2020 13:53:21

Vybíráme z Bazaru

Parky: Na cestách
Parky: Na cestách
Akt. cena: 150 Kč
Končí za: 5 dnů

Offcanvas