Duchové ostrova

xxxxxxxxxo hodnoceno 347x (Seznam vlastníků)

Duchové ostrova - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 1 - 4
Doporučený věk: od 13 let
Herní doba: 120 min
Herní svět: Fantasy, Období kolonizace
Herní kategorie: kooperativní, strategická
Čeština: v balení hry
Vydavatelé: Fox in the Box & REXhry
Greater Than Games, LLC
Lacerta
Autoři: R. Eric Reuss
Rok vydání: 2017
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Ks : expanze Jagged Earth


Pro ty ktere hra chytla stejne jako me, je moznost podporit kampan https://www.kickstarter.com/projects/gtgames/spirit-island-jagged-earth?ref=user_menu
22.10.2018 16:31:27

Nárůst ceny ..
Diky za tip, hru mám v hledáčku. Zběžně jsem prolétl kampaň a zarazila mě cena:
Původní kickstarter SPIRIT ISLAND byl za 49 dolarů,
po kampani se normálně prodával za 80 dolarů.
Nyní rozšíření za 59 dolarů :-/ a nejlevnější základ + rozšíření + SG za 175 dolarů ! (a zároveň není EU friendly).
Jasně, dá se v rámci kampaně koupit jen základ za původních 80 dolarů, ale stejně...

22.10.2018 17:07:07

Zas na druhou stranu..

Uz nekupuješ zajíce v pytli. Hraje to opravdu skvělá a tvůrci si navíšení ceny myslím mohou dovolit. To že kampaň neni EU friendly je horší věc i když to kompenzují 15 dolarovým poštovným...

22.10.2018 18:18:17

Poštovné
Poštovné je sice 15 USD, ale protože to není EU friendly, tak budou počítat ještě 24% clo bez ohledu na zemi. Pokud si objednáš jen rozšíření, tak je konečná cena: 59 + 15 + 14,2 = 88,2 dolarů.

22.10.2018 19:16:21

Vim levne to neni
Ale uprimne her mam dost a za posledni dobu jsem si jich i dost zkusil. Na hodne jsem se i tesil, ale zadna me nevzala tolik jak Spirit Island, ktery se mi na stul dostal vlastne nahodou

23.10.2018 10:58:23 | Upraveno autorem (porovnej)

Líbilo se mi, jak tu, myslím, @Froggery  psal o těch expanzích pro Spirit Island. Zběžně jsem koukal na net, zda/kde/za kolik se dají koupit.

Je to jen nedostupností (v zásadě nízké jednotky obchodů), nebo to vůbec nevyšlo v české lokalizaci? Případně nemá někdo info, zda bude nějaký dotisk (četl jsem, že se plánují úplně nové expanze, tak nevím, zda by je lákal dotisk tohoto). 

Základ mám v češtině a mám trochu averzi k tomu kombinovat různé jazykové mutace :) ale kdyby to stálo za to a nebylo to příliš rušivé, tak bych to možná zvážil… 

6.9.2022 19:00:40

@Troll_Ronie  Duchové ostrova jsou v cz prakticky novinka a v podstate reprint vcetne prom je slibeny a rozsireni take (ale asi se nezminilo, ktere) Verim, ze to muzou casem prelozit vse.

7.9.2022 02:28:12

@Houp prima, diky, tak snad to klapne a mame se (zase) na co tesit ;-)

7.9.2022 08:09:55

Vybíráme z Bazaru

Great Wall meeple + Iron Dragon Kickstarter
Great Wall meeple + Iron Dragon Kickstarter
Akt. cena: 1790 Kč
Končí za: 9 dnů

Offcanvas