Drive On Metz, The (Second Edition)

xxxxxxxxoo hodnoceno 2x (Seznam vlastníků)

Drive On Metz, The (Second Edition) - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 2 - 2
Doporučený věk: od 12 let
Herní doba: 30 min
Herní svět: 2. světová válka
Herní kategorie: desková hra, strategická, válečná
Čeština: není
Vydavatelé: RBM Studio
Victory Point Games
Autoři: Alan Emrich
Jim Dunnigan
Rok vydání: 2008
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

první dojmy

tak na warconu jsem zkousel a je to super vstup do sveta hexovych wargame, jednoduche pravidla, herni doba do pul hodiny ale cloveku se vari mozek. je to trosku mene akcni za nemeckou stranu ale jinak super
15.8.2011 08:13:01

Německá strana
Náhodou, pro mě to je akční dost.. :) Vždy mám pocit, že musím prorazit a přitom se musím držet abych to nedělal, protože je jasné, že to nemá smysl. :D I když..:)

Co opravdu oceňuji na této hře je, že má neskutečně jednoduchá pravidla a přitom se hráči naučí zásadní věci ze světa wargames. Třeba jak funguje pohyb, útok, co je ZOC ( zone of control ) atd. :) Také se mi líbí, jak funguje v této hře souboj.
Eliminujete jednotku jen tehdy, pokud nemá kam ustoupit. Přijde mi pak, že začínající hráč není rozladěn tím, jak mu umírají jednotky a plně se soustředí na hraní hry. :)

Jakmile jsem přijel z Warconu, musel jsem si to prostě pořídit.. :) Těším se, až si přečtu další volitelná pravidla a jak moc to změní hru. :)

17.8.2011 10:31:14

SSZGSA
a pořídil sis to jak ? musel sis kupovat celé c3i nebo se to dá sehnat i samostatně ?

17.8.2011 11:22:08

Trohat
Koupil jsem si celé C3i, ale to mi navadí, pač jsem ho stejně chtěl. :)

Ale uznávám, že na koupení jen této hry to je hloupé..:(

17.8.2011 11:28:12

trohat
samozřejmě že samostatně...však je VPG hra...takže u nich

http://victorypointgames.com/details.php?prodId=61&category=&secondary=&keywords=drive

za 15 dolarů, ale nevím zda v C3i nebyla jiná verze...ale spíš to bude to stejné

17.8.2011 12:32:41

Metz
Je to tak, hru vydalo VPG, měla úspěch a tak se toho chytil RBM a vydal to jako přílohu C3i magazínu s tím, že to graficky předělali do "svého kabátu" GMT...

Btw. nepřipadá vám, že se v těch zkratkách za chvíli ztratíme? :D

edit: než dát 15 za hru, dal bych 25 za C3i ;)

17.8.2011 19:36:53 | Upraveno autorem (porovnej)

Vybíráme z Bazaru

Lovci noci
Lovci noci
Akt. cena: 2500 Kč
Končí za: 3 dny

Nejnovější otázky

další >>

Offcanvas