Dreadfleet - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 2 - 4
Doporučený věk: od 10 let
Herní doba: 60 min
Herní svět: neuvedeno
Herní kategorie: neuvedeno
Čeština: není
Vydavatelé: Games Workshop
Autoři: Phil Kelly
Rok vydání: 2011
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

barvení a kompletace

vše o zkrášlení tohoto pokladu
3.10.2011 19:20:41

návod
Chci se zeptat. Asi ragnara. Co přesně mě čeká v tom návodu ve white dwarfovi? Je tam seznam barev použitých na tu kterou lod? Co ti trvalo tak dlouho na začišťování? Ještě jsem se toho ani nedotkhl. ale mlsně kolem toho chodím. A přijde mi to čisté.

3.10.2011 19:22:17

Elenistar
Já si white dwarf s návodem určitě koupím,tak že ti ho mužu klidně zapujčit.

3.10.2011 19:57:18

připraveno k barvení
Vystříháno, začištěno, zkompletováno a slepeno (částečně, aby to šlo nabarvit) - vypadá to neskutečně nááááádherně :-) Zvlášť ten Bludný holanďan je k sežrání (já vím, že se jmenuje Shadewraith, ale stejně si ho asi při tisku českého překladu přejmenuju :-)))

Celkem to zabralo tak šest až osm hodin, nejsem si jist přesně (čtyři filmy :-), nikam jsem nespěchal, ale zase mám slušnou praxi z Warhammeru (cca 150 figurek, jednoduchoučkej starter set se sto figurkama nepočítaje :-)

A white dwarfa už mám objednaného, přihodil jsem na zkoušku i čtyři odstíny Coat d Arms fantasy colour, chci vyzkoušet, esli jsou srovnatelné s citadelkama, páč je toho větší koflík za menší cenu :-)

3.10.2011 19:59:36 | Upraveno autorem (porovnej)

neštvěte mě
Já si to ještě nechci skládat! :D No ale... jednu malinkou lodičku... to by asi nevadilo...

3.10.2011 20:02:38

WD
No je tam o malovani asi 13 stránek - ke každé lodi něco + ostrovy a voda a tak .... na zacatku je pak o hre a popisy myslim dvou bitev ....
V podstate je tam vzdycky rozebrano jak malovat nejaky kus modelu .... jaké barvy, popsis techniky s obrázky
.. kdy zacnu malovat nevim .... asi chci predtim dodelat city of cadwallon ... a dneska prisel talisman draci .....

3.10.2011 21:51:23 | Upraveno autorem (porovnej)

tomasV
Díky. Jinak jsem na tvoje city of thieves moc zvedavy. :) Jeste jednou díky za info

3.10.2011 23:01:11

dotaz
Prosím vás. řekněte mi, že tohle opravdu nepotřebuji. že existují mnohem levnější řešení.
http://us.battlefoam.com/products/Game-Box-Sea-Fleet-Foam-Kit.html

3.10.2011 23:04:48

Elenistar
doporučuju kufr na nářadí do něj dát plech, zajistit ho proti pohybu a na podstavečky lodí nalepit magnetky, má to tu výhodu, že se ti neodřou modely o molitan (mě se stává u warhammeru, navíc je převážíš na stojáka, takže je menší šance, že ulomíš stožáry;)

3.10.2011 23:15:39

...
To Smolíček
To je dost dobrý nápad, díky za něj..Opravdu se ti figurka poškodila o molitan?? To by mě ani nenapadlo..Asi jak při nošení drhly co?

To Elenistar

Jinak myslím že vše tu bylo zodpovězeno, dnes jsem se nějak zasekl u Civilizace s Klopikem..

Mno tak co se týče začišťování čím víc toho udělám, tím toho odstraňuju víc..:D Asi nemoc (která u mě vznikla barvením)..

3.10.2011 23:31:57

White dwarf
tak jsem do toho dnes koukl a jsem dost rozpacity. Pulku casopisu tvori opsane texty z pravidel a webu GW. Samotny navod k barveni je polovicaty, cekal jsem, ze pujdou vice do hloubky. Par uzitecnych tipu tam bude, ale celkove nic moc. To, ze mam heldenhammer zakladovat cervenou a pak highlight svetlou cervenou jsem odhadl taky. Pockam na videonavody.

5.10.2011 16:05:21

sydo
tak to jsi mne zklamal. Já čekal, že ke každé lodi bude seznam barev, které se použily atd. Zítra si jdu něco dokoupit a začnu barvit graveyard. :) For glory empire!

5.10.2011 18:23:10

WD
Škoda, že to nebylo tak užitečné.. mě to přišlo jako fajn základ..

5.10.2011 19:37:04

White dwarf
zrovna jsem vam naspamoval nazor do posty. Je pravda ze je tam naznak technik, ale me to prijde fajn, cuchnu k tomu jak na to. (je pravda ze presny seznam by se hodil)
Zase rozbor bitvy neni marny, ty opsany texty jsou sux ale na druhou stranu kdybych Dreadfleet nemel tak po tom hypu co je v casaku bych si ho poridil.

5.10.2011 19:43:12

seznam
Tak ho zkusme nějak dát dohromady. A nebo počkáme, jestli se třeba někde nevyloupnout fanouškovský stránky. Třeba to někdo udělá. A tam by se to dalo určitě zmáknout. Na tyhle věci jsou větší profíci v černým rytíři nebo v ogřáku... asi ogřák co?

5.10.2011 19:51:25

Elenistar
Dneska jsem byl v Ograku pro toho White dwarfa a prijemne jsem si pokecal s tim clovekem a bylo to fajn. Řytíř je takovej neosobni a prijde mi ze tomu warhammeru (barveni) ty prodavaci tolik nedaj a jsou to spis magikari.
Zkusil bych Ograk :)

EDIT:
mimochodem tu mapu co je na zadni strane White Dwarfa bych si klidne ve zvetsenine povesil na zed.

5.10.2011 20:20:49 | Upraveno autorem (porovnej)

cool
Tak jsem brouzdal a našel jsem fotky nějakýho maniaka. Co to asi barví hned dvakrát a používá, jestli se nepletu, techniku airbrush. Což je asi "jednoduchá" a drahá fičurka.
http://www.coolminiornot.com/forums/showthread.php?47444-Dreadfleet&highlight=dreadfleet

5.10.2011 23:39:55

rbx

El
neni to drahé, jen si musíš koupit strikaci pistoli. Zbytek uz je legrace :-)

6.10.2011 06:48:34

Ograk
Souhlas s Falcem. Ten typek v ograku byl ochotny, mily a nemel jsem pocit, ze ho obtezuju, coz se mi pri mych dvou navstevach rytire stalo vzdy.

Elenistar: Ty jo, dobrej blazen. Jak tou pistolkou muze udelat tak mala mista?

6.10.2011 08:10:07

ograk
Dobře. Pojedu tedy o tři stanice dál. Stejně tam mají otevřeno dříve.

6.10.2011 08:25:57

White Dwarf
Jinak musim rici, ze marketingove je ten casak skvely. Kdyz vidim ty namalovane modylky Warhammeru, hned bych to chtel vsechno :D Nakonec i o tom Dreadfleet je tam hezke cteni, jen jsem cekal, ze tam bude navod k malovani tak, jak to barvi 'Eavy Metal team - nejake profi triky atd. Ale i tak to bude uzitecne. Za tech 130 Kc to stoji.

6.10.2011 08:40:24

pekny navod na ostrovy - skaly
http://boardgamegeek.com/blogpost/5175/volcano-island

6.10.2011 09:07:15

sydo
tohle přesně jsem potřeboval! :) hned se do toho opřu

6.10.2011 09:10:20

:)
Koukám, že se ze Zatrolenek stává modelářský kroužek :D.
Mohli byste tady uspořádat modelářskou soutěž s výstavkou o nejlépe zpracovanou hru Dreadfleet.

6.10.2011 09:40:16 | Upraveno autorem (porovnej)

kren
jj, a pak hlasovat, s kterou bychom pluli na pustý ostrov...

6.10.2011 09:45:05

Elenistar
Nebo, kterou bychom zachranili z pozaru! Nebo vylovili jako prvni z kade mocky! Nebo kterou oplachli jako prvni od nanosu... no, uz brzdim :D

6.10.2011 10:00:32

Vybíráme z Bazaru

Magic: 6th edition basic lands
Magic: 6th edition basic lands
Akt. cena: 20 Kč
Končí za: 3 dny

Nejnovější otázky

další >>

Offcanvas