Drako: Zlobři a rytíři

xxxxxxxxoo hodnoceno 41x (Seznam vlastníků)

Drako: Zlobři a rytíři - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 2 - 2
Doporučený věk: od 8 let
Herní doba: 30 min
Herní svět: Fantasy
Herní kategorie: desková hra
Čeština: v balení hry
Vydavatelé:
MindOK - logo
Autoři: Adam Kałuża
Rok vydání: 2019
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Herní tipy

Dokáže mi někdo prosím dát tip, jak hrát za rytíře? Sice ještě nemám nahráno moc partií, ale přijde mi, že trollové jsou na ně trochu moc silní a mají docela dost životů i obrany (i za cenu kamene je to pořád zvládnutelné) a rytíři mají naopak zbytečně moc slabých karet typu pohni jednou figurkou o jedno políčko. Jakmile navíc přijdou o celkem křehkého leadera, tak je praticky vymalováno, nazdar. Díky
6.1.2020 00:41:06 | Upraveno autorem (porovnej)

...
Mas pravdu, ze rytieri su herne slabsi. Ale da sa vyhrat aj s nimi, len si musis setrit karty utoku a sledovat superove karty obrany, kolko ich uz minul. Mojou taktikou bolo zabitie prv 1 trola a pritom sa vyhybat utokom druheho, a potom zabit toho druheho. Nehovorim, ze toto je zarucena taktika ako vyhrat, ale u mna to zvysilo uspesnost.
Inak ak mas aj prveho draka, tak super kombinacia je boj drak vs trolovia - trocha nahania po doske, ale o to cennejsie vitazstvo; pripadne aj trpazlici vs rytieri - traja na troch so skoro rovnakymi schopnostami nam prislo podstatne vyrovnanejsie. Samozrejme aj ostatne kombinacie rytieri vs drak a trpazlici vs trolovia su v pohode.

Tommi

6.1.2020 08:53:33

hm hm
Jojo, souhlasim se soustředěnim se na jednoho trolla a ideálně na toho s chargem, protože ten dvojútok je až moc silný. Navíc, zbyde-li pouze vrhač, bude si muset rozmyslet, jestli bude házet kameny, nebo kamenama blokovat.

Přesto mi vítězství za rytíře přijde realizovatelné jen pokud jim jdou dobře karty a trollům ne.

6.1.2020 23:45:59

Inu...

Trolové jsou sice silnější (mají víc životů a lepší speciální útoky), ale jsou hrozně pomalí, takže je s knechtama uskáčeš. Hlavně si musíš neustále chránit toho štítonoše a prudit troly s lučištníkama... ;-)

16.1.2020 17:31:25

Zargha
Ja ti nevim, jeden charge pres celou mapu a je nejak doskakano.

17.1.2020 00:51:11

Charge

No a proto mu musíš ten charge sundat jako první... Pak už je to brnkačka. ;-)

17.1.2020 17:50:06

Vybíráme z Bazaru

Arkham horror: the king in yellow
Arkham horror: the king in yellow
Akt. cena: 1200 Kč
Končí za: 6 dnů

Offcanvas