Dorn - Výprava za Bránu Osudu

xxxxxxxxoo hodnoceno 240x (Seznam vlastníků)

Dorn - Výprava za Bránu Osudu - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 2 - 6
Doporučený věk: od 10 let
Herní doba: 90 min
Herní svět: Fantasy
Herní kategorie: desková hra, kooperativní, vývoj postavy
Čeština: v balení hry
Vydavatelé: ALTAR
Autoři: Filip Kozák
Jan Drevikovský
Kryštof Kozák
Rok vydání: 2006
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Dorn na BGG!

Drsny... mrknu na BGG a uplne na spici nejprohlinejsich her visi Dorn. Snad mu to trosku zvedne popularitu a zacne se tato vyborna hra prodavat i v zahranici.
8.5.2011 09:23:35

dostupná
v skutku hej, Dorn je dosť podceňovaná hra si myslím, akurát pre mna je to hra len pre dvoch , hral som ju už s 5timi kamošmi a všetci sa zhodli že je super, malý podiel nahody ale len pre dvoch ( ale to som odbočil .. )
Mne pride bombova taka aka je , tokeniky a všetko ako ma byť, keby že su v nej plastove miniatury tak to rovno si kupim Descent :)

8.5.2011 09:51:39

Dorn na BGG
To je tím, že na Dorn někdo na BGG napsal opěvnou recenzi, tak se kolem toho teď ochomýtá hromada lidí. Ačkoli s tou recenzí úplně nesouhlasím, tak to Dornu přeji. Na BGG jsou přece jenom lidi více naklonění šachovým hrám :-)

8.5.2011 14:02:06

2 Kadaver
môže byť ja na BGG 95% času pozeram obrazky - tuning hier
ja len že si spomenul termín šachove hry, - aké iné ešte okrem Dorna sú ? také tie známejšie, rozšírenejšie ?

9.5.2011 09:29:38

Faarha
Například Dungeon Twister.

9.5.2011 09:43:51

Dorn na BGG
Přesně tak opěvná recenze na neznámou hru z východu. Kdyby měl dorn jinou grafickou úpravu, tuny plastvých figurek, patrně by trhal prodejnost. Můj názor na tu hru je také poněkud jiný, ale pořád si myslím, že předčí lépe hodnocené kousky.

9.5.2011 09:44:41

opl
No me po pravde prekvapilo, ze jedna oslavna recenze na BGG dokaze hru vykopnout tak vysoko;)

9.5.2011 10:50:49

to aneken
Mě to taky překvapilo, ale byla to tam jediná nová diskuze. Asi to má trochu lavinový efekt, když už se hra dostane alespoň na konec Hottest list, tak se o ni strhne lavinovitý zájem. Dobré vědět, hlavně z marketingových důvodů ;-)

9.5.2011 11:32:14

Kadaver
Jj, prave z techto duvodu mi to prijde zajimave;)

9.5.2011 12:01:04

BGG
hm všetci tu omieľate tu recenziu, musím si ju prečítať :)

9.5.2011 16:46:50

Faarha
Já jí ani číst nemusím, Dorn je dobrá hra, jenom trochu zapadla. Takových zapadlých kousků bychom asi našli více. Ale na recenzi mrknu, ať se dozvím něco víc o reklamě. :-D

9.5.2011 19:12:10

lavina na BGG
Tu lavinu bylo jeste zajimavejsi sledovat z pohledu zajmu na eshopu. Ja byl ted shodou okolnosti tyden na dovolene a behem nej nam zahranicni hraci prilakani tou recenzi svymi objednavkami totalne vybrakovali zbylych par desitek anglickych Dornu. A to i pres brutalne vysoke postovne (u zakladniho Dornu zvedne celkovou cenu o vic nez polovinu, pri objednani i s Kostejem to uz tak strasne neni, protoze je to za jedny prachy, ale i tak to je cca tretin ceny samotnych her).

Tak snad se diky tomu podari najit nejakeho lokalniho zahranicniho vydavatele, Dorn by si to zaslouzil.

15.5.2011 14:03:59

Vybíráme z Bazaru

KOUPÍM - Battlestar Galactica: Daybreak
KOUPÍM - Battlestar Galactica: Daybreak
Akt. cena: 200 Kč
Končí za: 12 dnů

Offcanvas