Doomtrooper CCG

xxxxxxxxxo hodnoceno 89x (Seznam vlastníků)

Doomtrooper CCG - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 2 - 6
Doporučený věk: od 10 let
Herní doba: 60 min
Herní svět: Sci-fi
Herní kategorie: karetní hra, sběratelská
Čeština: v balení hry
Vydavatelé: Mario Truant Verlag
Autoři: Bryan Winter
Rok vydání: 1994
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

vzpomínky

teda , jak už je to dlouho. 10 let co jsme to hrál? :) to byli časy. Ted z toho sou alespoň pěkný záložky :D
7.3.2010 19:03:37

Staré dobré časy
Jojo, první CCG, která mě dostala do světa karetních her. Začínali jsme s ní asi proto, že vyšla i česky a pařili ji ostošest. Pak přišly Magicy, Netrunner, Guardiany, Akta X, Middle-Earthy a peníze lítaly komínem jako divé. Ale kolik zábavy jsme si u toho užili... Ještěže teď vychází tolik deskovek, jinak bych nevěděl, do čeho ty peníze cpát :-)

7.3.2010 19:24:32

PJ

jo jo...
Patnáct let, co jsem to sbíral. A měl jsem Álu hned od začátku. A měl jsem totální nonsens kombinaci Bratrstvo + Cybertronic :o)

7.3.2010 19:25:04

paladin
Pokud máš doma zbytečné karty, furt jsou tu lidi, co je berou všema deseti...-)

7.3.2010 21:22:04

Sak007

to byly casy...
myslim, ze magicy uz se u nas prodavali, nejaka ledova edice tusim, ale tohle me zaujalo vic, uz mozna kvuli te cestine a hezkym obrazkum...skoda, ze to skoncilo zrovna v dobe kdy jsem zacinal mit nejake penize :(

7.3.2010 22:21:59

to jedi
už ne,
jsem to už vše prodal a nechal si jich pár na záložky

to PJ
jj :) já jsem zase zbožňoval Mishimu a Imperiál :)

7.3.2010 23:16:41

pořád žije
Doomtrooper se pořád hraje, viděl jsem u pár kamarádů jak jejich synové to mastí jako my. Občas si ho taky zahraji.
Mám rád svět Mutant Chronicles (karty, deskovky, RPG a Paula Bonnera).

7.3.2010 23:38:46

JEDINĚ ČERNÁ LEGIE
To jste vedle jak ta jedle! Nejsympatičtější jsou zástupci mírových a diplomatických sborů Černé legie.
Ještě teď mi občas ukápne slza, když si vzpomenu na ty bitvy. Doma mám ještě komplet sbírku (kromě Princezny Golgothy).

8.3.2010 00:12:42

doomtrooper
No ja som DT nikdy nehral, ale na počudovanie mám doma nejaké karty. Ani neviem odkiaľ, ale obrázky sa mi páčia. Nejaké som nahral.

8.3.2010 06:52:08

DT je stále živý,
jenom to hraje docela málo lidí. Sami si ještě jednou do roka zapaříme, protože si dost lidí nechalo alespoň jeden balík. Jinak pokud máte doma ještě nějaké karty, tak doporučuji Aurko: alba, které jsem po ukončení výroby DT vykupoval po pár stovkách, se tam teď dají střelit za tisíce ;)

Imperial forever!

8.3.2010 07:53:53

dnesni DT
No ja bych DT az tak uplne nezavrhoval. Aktivni je prazska liga. No a pokud nebude vadit, jako reklama, tak pred lety jsem vytvoril online verzi na www.dtarena.com bohuzel diky nedostatku casu byl rok dva zpatky prerusen vyvoj areny. Jsou tam ale aktivni lide, takze moznost si zahrat porad existuje.
Mimo to se jeste jedou dvakrat do roka organizuji sealdecky.

8.3.2010 08:23:51

DT aréna
Hrát můžete stále online zde:

http://www.dtarena.com/

8.3.2010 08:27:20

báječná hra
Jednou jsem koupil na zkoušku starter a pak to šlo v rychlém sledu. Sestra, kamarádi, spolužáci ve škole - všichni začaly kupovat DT. Nakonec pomalu odpadávali a zbyl jsem jen já a všechno jsem postupně skoupil. Vznikla tak sbírka cca 2500 karet. Nakonec jsme se přehrály (ale až po několika letech) a díky deskovkám a jiným hrám ( Dračí doupě, Shadowrun) jsem to prodal. Dodnes toho lituju.

8.3.2010 08:36:16

svět mutant chronicles
Když už jsme u toho Doomtroopera. Což zamáčknout slzu i u Warzone? Měl jsem několik figurek. Tuším četu Bauhausu a oddíl legionářů. Hrávaly jsme to celé dny u kámoše ve sklepě.

8.3.2010 08:43:43

Doomtrooper byl super
občas s kámošem přemýšlíme, že se k němu vrátíme a uděláme nějaký funny deck. Černá legie a Bratrstvo byly nejlepší :)

8.3.2010 09:26:08

scan
Jak vidim karda, jak daval obrazky ke hre, tak me napada, ze mam scany vsech cca 1050, ze bych je dal vlozit? :)

8.3.2010 15:29:11

rbx

bajn
uz jsem Kardovi psal, ze toto bylo naposled, co jsem neco takoveho schvalil a posledni kartu jsem mu symbolicky zamitl. Takze jakekoliv takoveto pokusy nedopadnou na me strane na urodnou pudu :-)

8.3.2010 15:55:16

rbx:
jsem si myslel, ze nejak tak to bude :)

8.3.2010 17:22:30

rbx
No hej mňa to tiež trklo už keď som to mal, že som mohol dať viac kariet na jeden obrázok. Na budúce budem múdrejší.

8.3.2010 18:16:20

bajn
Za dobrotu na žobrotu, čo? Tak si sem mal vložiť obrázky ty, ja by som s tým problém nemal. Ak to je problém, tak ich môže rbx kľudne všetky zamietnuť a body my odobrať, je mi to jedno. Chcel som prispieť svojou trochou do mlyna, ale aby ma niekto osočoval to nepotrebujem.

8.3.2010 18:34:07

apropo warzone..
..mam kdesi casak Legenda, cislo venovane nejakemu resume pravidiel a pokecu okolo jednotiek z Warzone. Som si to kedysi kupil prave koli svetu Mutant Chronicles.. Ak by sa niekomu nieco take zislo, naozaj by to vyuzil, isto sa da dohodnut, je v 100%stave..myslim,ze je to uz raritka..
;)

A Doomtroper bezdebaty nostalgia, clive spomienky..aach :D
(..a P.Bonner rulez!!)

19.4.2010 17:15:34

warzone
to byla speciálka Legendy, takovej modrej obal to mělo. A bylo v tom spoooousta novejch provoedičních jednotek =) taky to někde doma mám =D... warzone forever!

19.4.2010 19:21:20

DT
no to tedy zírám, kolik lidí tu DT zná :-)

pokud jste někdo z Prahy, tak se tak jednou, dvakrát za rok konají sealdecky, případně celý rok běží pražská liga, teď právě začala, ale je možné se ještě přihlásit. Protože se karty už nedají sehnat, je možné hrát jen s vytištěnými.

stránky jsou tady http://www.padlar.cz/prazska-liga-2010/index.html

na fóru se pak dá dohodnout si i jen tak přijít zahrát..

Cauly: kompletní sbírku sice nemám, ale Princeznu Golgotu jsem si koupil za hříšné peníze na ebayi :-))

20.4.2010 10:19:50

taky znám
bavil mě víc než magic
super hra, ale asi už se k ní nevrátim, bylo by toho moc

20.4.2010 14:55:33

nostalgie
U nas to bylo podobne jak u Kadavera. DT byla spicka, pamatuju jak jsem hned po skole valil pred Cernou planetu, abych sehnal Nikodemuse, ktery jediny mi chybel :D Rozsirenima to pak slo bohuzel do hnoje. Taky jsme pak zkouseli X-files, Netrunner (to byla parada), Star Wars, Star Trek az jsme nakonec zakempili u MtG. No a ted asi 3/4 roku objevujeme kouzlo deskovek a prachy zase litaji. :)

20.4.2010 17:57:19

Jó doomtrooper
měl jsem hafec karet, nakonec jsem ale potřeboval peníze tak jsem to prodal. Sbíral jsem hodně karetních her, ale všechny co jsem sbíral ukončily činnost. Doomtrooper, Wasteland, Xena, Hercules (ty byly pro svoji jednoduchost docela dobré, navíc se daly hrát proti sobě tzn.: Xena vs Hercules balíčky proti sobě), měl jsem i pár karet do Pokémona, ale ten mě nebavil. Poslední byl LoTR, ale raději jsem přešel na deskovky.

P.S. Pro magickáře

Mám doma ještě CCA 1000-1200 karet do Magicu, spíše pro sběratele, staré karty ještě z edic které neměly značení. Buď prodám nebo vyměním za nějakou deskovku. Ke karetním sběratelským hrám se už, z důvodu financím, nevrátím.

21.4.2010 09:14:21

Vybíráme z Bazaru

Magic: Mercadian Masques basic lands
Magic: Mercadian Masques basic lands
Akt. cena: 26 Kč
Končí za: 9 hodin

Offcanvas