Doomtrooper CCG

xxxxxxxxxo hodnoceno 89x (Seznam vlastníků)

Doomtrooper CCG - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 2 - 6
Doporučený věk: od 10 let
Herní doba: 60 min
Herní svět: Sci-fi
Herní kategorie: karetní hra, sběratelská
Čeština: v balení hry
Vydavatelé: Mario Truant Verlag
Autoři: Bryan Winter
Rok vydání: 1994
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Karty na prodej #2

Zdravím,

tuhle hru si pamatuji hodně se mi vryla do paměti, po 15 letech jsem si na ni opět vzpomněl. Bohužel nebyla nikdy v mém vlastnictví. Proto bych rád začal sbírat tuhle legendu. Pokud máte nějaké karty klidně i celé decky na prodej tak se ozvěte určitě se domluvíme začínám od nuly...
9.8.2016 07:36:13

Najdi si neco jineho co je aktivni
Ahoj,

taky jsem doomtrooper mel, ale uz bych do nej neinvestoval.
Nachystej si desitky tisic abys mohl nakoupit vzacne karty, ktere v prodeji moc nebyvaji.

Navic je ta hra mrtva. Spis se poohledni po nejake alternatve (treba - hra o truny lcg 2. edice) a muzes ji nejen sbirat ale i vesele hrat :-)

9.8.2016 07:48:18 | Upraveno autorem (porovnej)

vidím to podobně
ve době nedávno minulé jsem v tom byl hodně. cca mezi lety 96 - 2010 jsem k tomu přived postupně jednoho bráchu, druhýho bráchu a dva kamarády, nahráli jsme stovky hodin a nakonec jsem cca 3.000 karet rozprodal.

1.) Ta hra je zbytečně drahá - v podstatě šlo o marketingový tah, ostatně jaké celý formát CCG a LCG. Pokud máš však neodvratnou touhu nějaké sběratelky, formát LCG nedoporučuji, podívej se na SW Destiny, která se chystá na český trh

2.) Hra už se hraje poskromnu, takže pokud okolo sebe nemáš někoho podobně praštěnýho, bude to pro tebe jen sběratelská vášeň, kterou velmi pravděpodobně nesplníš (sehnání celé sbírky je otázka cca 100.000 Kč) a pokud to myslíš vážně, začni od takových karet jako Biotroll a Záludný Alakhay, které (když na ně natrafiš) se pohybují řádově okolo 2.500 Kč - commonky seženeš snadno, ale ty jsou bezcenné. Mnohé z karet navíc nejsou ani nikterak hezké na pohled. V podstatě ilustrace za něco stály jen od dvou, třech ilustrátorů

3.) Hra samotná je v podstatě slabá. S ohledem na dnešní hry, hodně slabá.

4. ) Nicméně pokud jsi pevně rozhodnut, nějaké karty seženeš raz dva... http://aukro.cz/karetni-hry-doomtrooper-52652

9.8.2016 08:57:06 | Upraveno autorem (porovnej)

vzpomínky
aby jsi pochopil, nikdo tu nehaní tvé vzpomínky, hru jsem taky hrával a v 90 letech nic lepšího v podobném duchu v češtině nebylo. Pokud bys chtěl zavzpomínat na karty, na uložto jsem našel všechny karty nafocené, tak se můžeš pokochat...taky doporučuju něco nového...

9.8.2016 15:21:06

online katalog
případně zde

http://dtarena.cz/index.php?page=katalog/seznam

9.8.2016 15:45:20

Ok.
Projel jsem si aukro, ebay a amazon a některé karty jsou opravdu předražené... máte pravdu. Poradili by jste mi nějaký fajn hry na podobný způsob? Viděl jsem tu v komentářích tip na hru o trůny, jsou i nějaké další?

10.8.2016 07:02:12

nepjprve si rozmysli,
jestli chceš formát LCG nebo CCG. LCG je aktuálně populárnější, CCG je celkově na ústupu. Další otázka je, jestli to chceš v čj, kde je nabídka podstatně užší. No a pak už se chýlíme k výběru:

Android: Netrunner LCG
Pán prstenů: Karetní hra
Hra o Trůny: Karetní hra (druhá edice)
Arkham Horror: The Card Game
Star Wars: The Card Game
Star Wars: Destiny
Call of Cthulhu LCG
Warhammer: Invasion LCG
... a jistě další

10.8.2016 08:27:53

Koupím
Ahoj, pokud prodáváte svou sbírku karet, budu rád, když dáte vědět. E-mail: Blacksoul[zavináč]centrum.cz.

26.3.2017 11:41:31

Doomtrooper
Ahoj, koukám na tuto diskuzi a musím nesouhlasit s tím, že tato hra je mrtvá. Existuje plno lidí, co karty sbírají a také existují turnaje a další hráči, kteří si rádi zahrají. Každopádně záleží na každém, co bude hrát ;) Nejní problém si zahrát, vyměnit či koupit a prodat karty.

2.7.2017 09:17:05

Karty na prodej/vymenu

Zdravim, mel bych na PRODEJ nebo VYMENU v Cestine tyto karty:
Ostrovan Mitch Hunter, Doktorka Diana, Vyvolani kouzla, Vymitani dabla, Zavahani, Gomorsky klestenec, Kritana, Kalistoniansky tanecnik, Barbarska sila, Proud symetrie, Temne vyvolavani, Brana pravdy, Korzar, Templarsky marinak, Setnik hordy, Zakerny soldat, Pulmesicni dvoukelec, Slonovinovy stit, Jizni evropa, Stredni evropa, Tovarna, Archiv bratrstva, Skrys, Severoamericka klicova lebka, Jihoamericka klicova lebka, Evropska klicova lebka, Sberatel lebek, Sebevrazedny ukol, Kapitolsky mec cti, Barbarsky mec, Mstitelova pistole, Radarovy snimac, Mysticky bitevni plast, Inkvizitorsky bojovy plast, Mstitelovo bitevni kopi, Pandorina skrinka, Obrneny utocny vuz, Corarijsky transporter, Prevteleni, Prebytky, Na retezu, Drzim a nepustim, Hlas predku, Sila vzdoru, Obet, Achilova pata, Nase vule je bezmezna, Prorocka vize, Vyti bestie, Celoplanetarni nalet, Ukoristena vyzbroj

ve Francouzstine:
Ostrovan Mitch Hunter, Ostrovan Grinder, Devatenacta Exekutiva, Luteransky ucednik, Luteransky serzant, Posveceny zapasnik, Templarsky marinak, Reaktivni pancerovani, Replikacni laborator, Jihoamericka klicova lebka, Evropska klicova lebka, Stvanice, Specialni instrukce, Spionazni druzice, Protipancerova munice, Ocelovy zralok, Kourova clona, Krev kardinala, Spiralni smrt, Letajici palankyn, Zakerna sipka, Verounske zihadlo, Marinacky stit, Slonovinovy stit, Mastodont, Pulmesicni dvoukelec, Soumar, Mamut temnoty, Predatorian, Delostrelecka podpora, Technologicka zavada, Ukryta zbran, Pozehnana krev, Informatori, Zivotni pojistka, Vojenske cviceni, Zasada nevmesovani, Hlt koralky, Oddech v tylu, Stopa vedouci k odhaleni, Jeden za vsechny vsichni na jednoho, Zajatec, K reznikovy s nim, Uslechtile zvire, Cena zivota

v Polstine:
Ostrovan Grinder, Velky Vestec Castor, Polni marsal Johnstone, Lord Nozaki, Stabni general Konstance Romanov, Devatenacta Exekutiva, Hruzny dustojnik, Luteransky ucednik, Posveceny zapasnik, Sberatel lebek, Lehky pruzkumny Pegasus, Sedak oblaku, Raketomet krizak sp, Helitek drakoplas, Velitelska prilba, Takticky pocitac, TA6500 Kybermechanik, Andel smrti, Zakerna sipka, Verounske zihadlo, Ocistny plamen, Nabor, Preprogramovan, Plody valky, Magicky sum, Smrtka, Nervove vypeti, Zmizeni v davu, Amnestie, Nalehave zalezitosti, Prirodni katastrofa, Sebevrazedny utok, Rozsahla ofenziva, Elitni vojak, Zabijacka posedlost

v Anglictine:
Pam Aftonova, Lane Chung, Telesny strazce, Let, Telepaticka zprava, Exorcismus, Narizeni, Brana nesmrtelnosti, Iluze, Vitr silenstvi, Zkresleni, Zkaza, Preruseni energie, Dimenzni deformace, Deformace, Infekce, Tovarna, Longshore, Ilianina citadela, Demnogonisova citadela, Kodex skryteho vnimani, Sebevrazedny ukol, Sepot kacirstvi, Sherman 74 model 13 reseto, PA MK3 Stihacka, Mstiteluv nuz, Lekarnicka, Mstitelova pistole, Mec rigor mortis, Precerpavac energie, Bakteriovy granat, Vassht, Kratach, Tesakovy motorovy bajonet, Vzpurnost, Zjeveni, Temna navsteva, Stigmata, Necisty stit, Selhani, Trenink ucinnosti, Degradovan, Bohem pozehnany, Tajny ukol, Strategicke preskupeni

v Italstine:
Poustni skorpion, Opevnene zakopy, Cejchovani, Algerothovo oko, Kamen symetrie, Spinava prace, Adrenalinovy implantat, Zachrany poklop, Vnitrni stud, Administrativni krach, Bitevni chaos, Nasilny prevrat, Sorry kamo nekdy priste, Krach symetrie

v Madarstine:
Uderna vzdusna kavalerie, Edward S. Murdoch, Letec Trevor Bartolomej, Vciteni, Chramova garda, Vitr silenstvi, Iluze, Vidiny, Ovladana mysl, San dorado, Fukido, Heimburg, Velitelstvi, Kryt, Stavba, Longshore, Algerothova citadela, Semaiova citadela, Muawijheova citadela, Ilianina citadela, Demnogonisova citadela, Skryty boj klanu, Lov na nefarity, Inspirace mas, Dymovnice, Demolicni souprava, Lekarnicka, Pozehnane brneni, Mec rigor mortis, Vassht, Kratach, Bakteriovy granat, Odprisahla pomsta, Zurivy nekromutant, Temna navsteva, Ztracene listiny, Ovlivneni, Mentalni konstituce, Bohem pozehnany, Degradovan, Zbabelost, Selhani, Preskoleni, Vojenske cviceni, Posily

v Holandstine:
Venusansky marsal, Bitevni tank Grizzly, Doktorka Diana, Ten jehoz jmeno budiz navzdy prokleto, Ilianina citadela, Azogar, Chut valky, Druhe oddeleni


Plus vetsinu common ze vsech sad v ruznych jazycich co se mi nechtelo vypisovat ????....Na vyzadani poskytnu stav karet, popripade nafotim ( ja budu zadat predpokladam to same)

kontakt na me: jakub.ostatek@email.cz

14.8.2019 19:06:21

Vybíráme z Bazaru

Marco polo
Marco polo
Akt. cena: 550 Kč
Končí za: 12 dnů

Offcanvas