Doomtown: Reloaded

xxxxxxxxxx hodnoceno 2x (Seznam vlastníků)

Doomtown: Reloaded - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 2 - 4
Doporučený věk: od 12 let
Herní doba: 30 min
Herní svět: Divoký západ
Herní kategorie: karetní hra
Čeština: undefined
Vydavatelé: Alderac Entertainment Group
Autoři: Dave Williams
Mark Wootton
Rok vydání: 2014
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

DT turnaj - zaujem

Zdar, 

Hravame spolu s @trimm -om DT uz nejaku dobu a odkedy sa o DT staraju pineboxentertainment je hra v celkom dobrej kondicii + sa momentalne rozbehol doomtown.online (klon jinteki/thronteki). 

Uvazujeme nad organizaciou turnaja a rad by som zistil ci a aky by bol zaujem zo strany hracov. Mame kontakty aj na hracov z okolitych krajin, co by mohlo zvysit zaujimavost turnaja. 

Predbezne miesto konania by bola herna predajne svet-deskovych-her v Prahe. Isteze zvysok by zalezal na zaujme.

 

Ak by bol zaujem ozvite sa mi priamo alebo tu v diskusii

Vdaka 

m1

22.9.2021 07:51:03

Ak by chcel niekto skusit a najprv zahrat online na doomtown.online nech da vediet, rad s tym pomozem.

30.9.2021 18:49:36

Ahoj,

 

nedávno jsem koupil základní krabic ve výprodeji. Ale nějak jsem to nerozchodil. Do Prahy to mam celkem daleko, ale je možnost nějak pomoct s pravidly? :)

2.10.2021 23:12:30

@KladivoCZ 

S pravidlami pomozeme, nie je problem. Najlepsie by bolo na to prave vyuzit noveho weboveho clienta pre Doomtown (doomtown.online)

Daj vediet ako si na tom s casom, ja som skoro vzdy k dispozicii vecer po deviatej vecer.

Taktiez som na Discorde (trimm#8444)

4.10.2021 11:37:01

S fyzickým příchodem Weird West Edition do našich krajin se rýsuje nějaký seznamovací turnaj. Budou zájemcové?

 

괜찮아 Cokoliv, co vymyslel či vymyslí Christopher Nolan, už David Lynch zvládl v Twin Peaks.

30.5.2023 22:01:44

Teďka koukám ona ta nová varianta má i solo mod, jsem překvapen. To už by mě celkem lákalo.

30.5.2023 23:18:43

@VitekS Ak by si si chcel vyskusat solo, da sa na doomtown.online

Je si potreba ale pozriet najprv pravidla pretoze Automaton este nie je uplne automatizovany.

2.6.2023 18:00:05

Vybíráme z Bazaru

Dobble Harry Potter
Akt. cena: 200 Kč
Končí za: 6 dnů

Nejnovější otázky

další >>

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas