Dominant Species: Marine

xxxxxxxxxo hodnoceno 10x (Seznam vlastníků)

Dominant Species: Marine - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 2 - 4
Doporučený věk: od 14 let
Herní doba: 150 min
Herní svět: Dávnověk
Herní kategorie: desková hra, strategická, vzdělávací
Čeština: vydání ohlášeno
Vydavatelé: Fox in the Box
GMT Games
Phalanx Games Polska
Autoři: Chad Jensen
Rok vydání: 2021
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

CZ karty ve vlastní grafice

Zdravím,

protože doma rádi hrajeme bez obalů a česky, vytvořil jsem karty ve vlastní grafice (ale aby se co nejvíce podobala originálu), které se dají vytisknout jako hrací karty. Obrázky zvířat jsou původní, extrahované ze španělského zdroje na BGG - některé jsem vyměnil kvůli kontrastu/horší kvalitě při tisku. 

Výrazná změna je nicméně u desek hráčů - rád hraju za modrého hráče, takže jsem zaměnil barvu ještěrů a ryb, protože jsem prostě chtěl hrát za ještěry a v téhle hře to jinak roli nehraje. Pro tyto účely bylo ještě nutné dotvořit skórovací žetony - součástí balení byly i prázdné bílé, takže jsem nahrál i samolepky pro tvorbu těchto.

Výtvor nabízím, nikomu nevnucuji, jen jsem si říkal, že když už jsem je tvořil, nahraju je i pro případného zájemce a snad někomu udělají radost :)

Tisk je na A3, 350g matný papír s překlopením po kratší straně - vyříznutí podle líců karet, ruby jsou rozměrnější, aby se eliminovala chyba lícování při tisku a nebyly tam bílé okraje. Přelakovat lesklým akrylem a hotovo. Desky hráčů jsou také po všech čtyřech stranách větší o několik milimetrů, takže vyříznout podle potřeby.

Hodně zábavy při hře ;-)

14.9.2021 16:32:01

V této diskusi není zatím žádná odpověď...

Vybíráme z Bazaru

NEXUS - Arena Combat System - zánovní
Akt. cena: 2999 Kč
Končí za: 9 dnů

Offcanvas