Dobyvatelé vesmíru

xxxxxxxxoo hodnoceno 496x (Seznam vlastníků)

Dobyvatelé vesmíru - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 2 - 4
Doporučený věk: od 12 let
Herní doba: 45 min
Herní svět: Sci-fi
Herní kategorie: karetní hra, ekonomická
Čeština: v balení hry
Vydavatelé: Abacus Spiele
Albi
Rio Grande Games
Ystari Games
Autoři: Thomas Lehmann
Rok vydání: 2007
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Možný dotisk od Albi?

Ahoj vespolek.

Ryzí spekulace, ale koukal někdo na včerejší Albi update, kde hráli Dobyvatelé vesmíru? Vím, že na konci to @Dejf dementoval, ale nemůžu se zbavit pocitu, že v některém z dalších Albi exclusive bychom se mohli dočkat i revidované verze. :)

3.6.2022 09:24:21

Joe

Bral by som všetkými desiatimi… stále je to hra, ktorá má čo ponúknuť, hlavne ak vychádzajú nové rozšírenia.

-------------------
Prekladateľ Joe

3.6.2022 11:46:06

Já vám nevim. Hra, která skončila v Levných knihách za 99 korun? To by bylo zajímavé obchodní rozhodnutí, vydat to znovu.

3.6.2022 12:11:32

Joe

@Havelock “Trh ešte nebol pripravený” :) Ale ultimátne je to na vydavateľovi samozrejme.

-------------------
Prekladateľ Joe

3.6.2022 12:24:30

S tím, co říkají naši nejčastěji se objevující recenzenti a zkušená veřejnost, tak hra vyšla opravdu ve velice nešťastnou dobu. S tím, že byla vydána i druhá, revidovaná, edice doufám, že bychom se právě jí mohli dočkat. :)

3.6.2022 14:06:30

Mně by ten dotisk nedával moc smysl. Zvlášť, když jsou na trhu New Frontiers, což jsou vylepšení(za mne určitě) Dobyvatelé vesmíru.

3.6.2022 14:17:17

A z mého pohledu to zase smysl dává. Má to lepší hodnocení, než New Frontiers a revidovanou edici.

3.6.2022 15:53:27

Bezpochyby jedna z nejlepších karetních her by si ultimátní verzi zasloužila. Nicméně scifi netáhne jako fantasy a hra nemá jednoduchou křivku výuky. Rozšíření z toho dělají komplexnější hru. Problém je že to není prvoplánově vizuálně chytlavé jako průměrný Divukraj, např….Myslím že by s tím neudělali díru do světa.

3.6.2022 19:43:28

Jo, je fakt, ze rozsireni tu hru hodne meni a za me a moji skupinku ne tim spravnym smerem. Se vsema trema rozsirenima arcu 1 je to kolos, ve kterym se hrac ztraci a nema moc chut proniknout do vyssi komplexnosti. Lepsi jsou pak ty samostatne arcy, zvlaste Xenos invasion nebo tak nejak. Ale vanilla je to asi stejne nejlepsi.

3.6.2022 21:45:58

Vybíráme z Bazaru

Gloomhaven - Zapomenuté kruhy nové, ve fólii
Gloomhaven - Zapomenuté kruhy nové, ve fólii
Akt. cena: 2200 Kč
Končí za: 6 dnů

Offcanvas