Dobyvatelé vesmíru

xxxxxxxxoo hodnoceno 499x (Seznam vlastníků)

Dobyvatelé vesmíru - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 2 - 4
Doporučený věk: od 12 let
Herní doba: 45 min
Herní svět: Sci-fi
Herní kategorie: karetní hra, ekonomická
Čeština: v balení hry
Vydavatelé: Abacus Spiele
Albi
Rio Grande Games
Ystari Games
Autoři: Thomas Lehmann
Rok vydání: 2007
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Dotisk v CZ?

Máme doma rádi engine buildingy stejně jako Rec Arcanu. Už docela stařičký Race for the Galaxy je často zmiňován jako jedna z nejlepších her tohohle žánru, ale bohužel už není v češtině k dispozici. Nechystá třeba Albi dotisk, nebo už je tahle karetka dávno mrtvá? Díky.

- - -
Deskovky, nebo videohry? Toť otázka.

24.8.2021 15:11:50

Vzhledem k tomu, že se to prodávalo v levných knihách za 120 kč, tak tipuju, že už nebude. 

Zkus Master of Orion, za mě lepší hra.

24.8.2021 19:34:01 | Upraveno autorem (porovnej)

Jak píše @Varouch, s dotiskem vůbec nepočítej. Nicméně na bazaru se objevuje více než často, takže s pořízením není problém.

Za mě je to hra naprosto skvělá a rozhodně za koupi stojí. Jen tedy se budeš muset prokousat naprosto otřesnými pravidly a šílenou ikonografií, ale po pár to budete mít zažité a pak to odsýpá rychle.

Jinak i já jsem si pořídil Master of Orion jako alternativu a dneska mě čeká první hra, tak jsem hodně zvědavý :)

25.8.2021 09:44:01 | Upraveno autorem (porovnej)

Díky kluci! (Ač co koukám, tak hra není už hodnocena tak dobře, třeba na BGG je v hodnocení rozdíl celých 8 desetin.)

- - -
Deskovky, nebo videohry? Toť otázka.

25.8.2021 10:47:35 | Upraveno autorem (porovnej)

Joe

Je to stále výborná hra. Pri nej odporúčam nalogovať sa napríklad na Boardgamearenu a vyskúšať si hru vo dvojici či trojici niekoľkokrát, aby sa človeku zažil systém a ikony. Na Boardgamearene je pri každej karte aj vysvetľujúci text efektu, takže sa tam človek dobre naučí poznať karty a rozpoznávať ikony.

---------------
Prekladateľ Joe

25.8.2021 11:01:05

Ahoj, tiež si priklánam ka Master of Orion, je to dobrá hra. Tu na bazáre sa dajú Dobyvatelia zohnat,ale dost draho.

25.8.2021 12:06:47

případně je možnost si hru vyzkoušet proti velmi solidnímu AI na PC

25.8.2021 12:28:32

Vybíráme z Bazaru

Vědomostni pexeso
Vědomostni pexeso
Akt. cena: 200 Kč
Končí za: 1 den

Offcanvas