Dixit Odyssey - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 3 - 12
Doporučený věk: od 8 let
Herní doba: 30 min
Herní svět: Abstraktní
Herní kategorie: karetní hra, párty hra
Čeština: ke stažení
Vydavatelé: Asmodée Editions
Libellud
Autoři: Jean-Louis Roubira
Rok vydání: 2011
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Vyjde v cestine?

Ahoj chci se zeptat. Nevite, jestli se chysta ceske vydani? Na jednu stranu je pravda, ze krom pravidel ve hre neni co prekladat :). Ale prave proto, ze by na ceskem vydani nebylo tolik prace si myslim, ze by mohlo byt zajimave...
23.6.2011 19:11:35

dixit
Jestli se nepletu, tak to pod sebou zase bude mit BF a puvodni dixit v cestine od nich myslim byl, tak ocekavam, ze ano. No a dalsi nejmenovany obchod jenz slavi svatek 7. brezna pridava ceska pravidla. :)
Ale tohle bude must have,kdyz to bude mit krabici pripravene na vsechny karty, plus zetony navic. To bude mazec :)

23.6.2011 20:25:58

to Bajn
Právě dneska jsem si ho donesl domů a ten insert je luxusní. Už žádné uskladňování karet zavařovací gumou :-D
Hra navíc přidává dvě varianty pravidel, která mě sice zatím podle přečtení moc nepřesvědčila, ale uvidím po zahrání. Navíc možnost hrát až ve 12 lidech je zajímavá.
Jediný cizojazyčný prvek ve hře jsou opravdu jen pravidla, takže je zbytečné čekat na případné české vydání. Stačí jeden průměrný angličtinář v okolí, který je přečte a vysvětlí (a věřím, že překlad sem za chvilku někdo nahodí). Jazyková náročnost je srovnatelná s pravidly původního Dixitu.

23.6.2011 21:36:55

to Kadaver
Jak tam fungují ty kolíčky? Myslím, že si lidi stěžovali na webu, že ten systém není moc funkční.

24.6.2011 11:56:02

Vybíráme z Bazaru

Marvel united aj
Marvel united aj
Akt. cena: 400 Kč
Končí za: 2 dny

Nejnovější otázky

další >>

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas