Divukraj - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 1 - 4
Doporučený věk: od 13 let
Herní doba: 80 min
Herní svět: Fantasy, Zvířátka
Herní kategorie: desková hra
Čeština: v balení hry
Vydavatelé: REXhry
Gém Klub Kft.
Hobby World
Maldito Games
REBEL.pl
Starling Games
YOKA Games
Autoři: James A. Wilson
Rok vydání: 2018
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Informace o hře

Už jsou venku nějaké informace o této hře? Na KS měla docela úspěch a herně vypadá zajímavě a graficky je to nádhera. Někde jsem četl vydání Q4 2018.
14.5.2018 19:24:14

čeština
Neuvažuje se o počeštění?

18.7.2018 11:09:55

čeština

Dnes mi hra dorazila a dnes jsem se pustil do překladu pravidel. Někdo zájem na korekturu a kontrolu překladu?

2.8.2018 21:47:07

Pravidla.
Jsem teď zasekanej. :-( Dělám na Battle for Rokugan a chystám se na expanzi do Shadespire a mám ještě nějaké resty. Snad později, ale věřím, že někoho najdeš a držím palce.

3.8.2018 23:02:25

cz

Netusi se, zda neuvazuje nejaky CZ distributor o oficialni ceske verzi?
Predobjednavky pro ENG zakladni verzi za 1560Kc.

10.8.2018 22:02:35

Já taky...
... hodně moc bych tuhle hru koupil ještě za tepla, ale trošku se bojím, že koupím EN verzi a pak to vyleze Česky. Mám takový svrbění, že by po tomto titulu někdo skočit mohl. Přeci jen je to uzavřená hra, karety s relativně jednoduchým textem. Expanze se zatím plánuje, ale podle videí je to hratelné i byz něj.

26.9.2018 02:13:50

Přimlouvám se.
Pokud by tohle vyšlo česky, to by byla pecka.

26.9.2018 11:08:26 | Upraveno autorem (porovnej)

Od kolika let
Od kolika je to reálně let ? Pokud pomineme angličtinu (to bych využil právě jako výuku), tak mi těch 14 let přijde jako nadsazených. Jde mi o to, pokud dítě hraje pravidelně deskovky a je schopno pochopit nejrůznější mechanismy (Proroctví, Doba kamenná, Puerto Rico, Takenoko), od kolika let (plus mínus) si myslíte, že by pro něj tahle hra mohla dávat smysl ? Jinak řečeno o kolik náročnější je Everdell vůči výše uvedeným hrám ?

28.9.2018 09:24:34

MikeD
Doporucuju sledovat BGG. Jsou tam udaje od hracu z celeho sveta. Podle nich je hra od 10 let a podle complexity ratingu (narocnost hry) je to mezi Doboi kamennou a Puerto Ricem.

28.9.2018 11:18:10

o cem to je
Ahoj snad me nutlucete, ale o cem tahle hra vubec je? Tady jsem se nic nedocetl. Ma to takovy libivy design, tim me hra zaujala. Ale ma nekdo zkusenost s hranim a byl by ochoten kratce poreferovat?

25.6.2019 14:31:03

Everdell
Je to podobne karetnim Imperial Settlers. Pres worker-placement sbiras zdroje, za ktere pak stavis budovy a umistujes do nich zviratka. Da se to ruzne kombit, ale musis si dat pozor, ze muzes mit vylozeno max 15 budov + zviratek, to je oproti Settlerum dost limitujici a vyzaduje peclivejsi planovani (neni dobre jit all-in na produkcni budovy, protoze maji nizkou bodovou hodnotu a s plnym mestem jsou dalsi suroviny k nicemu)

25.6.2019 14:44:13

Kumas
Diky moc, asi tenhle pocinek zamerim do sveho hledacku.

25.6.2019 15:08:57

Nechce někdo důkladněji popsat hru
Jak to vidíte po více partiích?

Tím že je nový KS, tak mě to zaujalo, že bych to vzal komplet...díval jsem se na nějaké gameplaye, ale taky by mě zajímal názor hráčů..

18.9.2019 12:03:01

Vybíráme z Bazaru

Root - rozšíření říčního lidu - česky
Root - rozšíření říčního lidu - česky
Akt. cena: 570 Kč
Končí za: 6 dnů

Offcanvas