Divukraj - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 1 - 4
Doporučený věk: od 13 let
Herní doba: 80 min
Herní svět: Fantasy, Zvířátka
Herní kategorie: desková hra
Čeština: v balení hry
Vydavatelé: REXhry
Gém Klub Kft.
Hobby World
Maldito Games
REBEL.pl
Starling Games
YOKA Games
Autoři: James A. Wilson
Rok vydání: 2018
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Fan rozšíření v souborech od Azifarala - tisknul jste někdo?

Ahoj, chtěl jsem se zeptat zda jste si někdo nechat tisknout toto fan rozšíření v tiskárně? Rád bych si nechal vytisknout a tak bych uvítal klidně i tip na tiskárnu a cenovou nabídku dané realizace a celkový výsledek zda se povedl. Díky 

16.3.2023 10:28:09

Pročti si pár příspěvků na první straně zde - https://www.zatrolene-hry.cz/diskuse/koutek-kutilu-5/spolecny-tisk-karty-ke-hram-v-cz-5615/

 

Řešilo se to tam. Ve zkratce doporučuji PPtisk (Petr Latoň).

16.3.2023 15:43:06

@Máťa PHA Koukněte sem https://www.zatrolene-hry.cz/diskuse/koutek-kutilu-5/spolecny-tisk-karty-ke-hram-v-cz-5615/

@Conteo právě shání lidi, kteří by se přidali ke společnému tisku.

21.3.2023 07:40:10

@turbo68  a @greywolf díky za info.

24.3.2023 10:12:44

Diky za tisk, vyborna kvalita, karty se mi zdaji byt hezci, nez original :)
Otazka:
Ma nekdo link na puvodni anglicky soubor? Koukal jsem na BGG, ale nepodarilo se mi jej najít v ENG souborech u Everdellu. Duvod je nejasnosti nekterych efektu. Pripadna kontrola chyb - nektere efekty, cena karet je opravdu zvlastni.Napr:
Efekty: Špion (můžete získat až 16 surovin za hru), Zástavarník (kdo by platil Perlu za efekt), Milník(kdo by položil Perlu za efekt získání 1 suroviny), Zahradník (kdo by platil Perlu za efekt), Pirátka Anne (extrémně slabá fialová karta), Rocková Míca (proč by si bral někdo bod), Dýňové políčko - (nesmyslný efekt- proč by si tuto stavbu někdo vykládal), Čaroděj - dost pochybný efekt, Karty - Jaro, Léto, Podzim, Zima - dost nejasný efekt

Cena: Potápěč (je fakt nesmyslná na to, kolik se dá získat bodů)

Obecně pokud mám Perlu, je to na konci hry za 2 body, nebo si vyložím vodní kartu a získám více bodu/surovin než abych dostal 1 surovinu. Legendárky jsme ještě nezkoušeli.

 

7.4.2023 09:58:15

@p_lichnovsky No někdo ano, třeba já. :D Když už jsem to dělal, tak je trochu logické, že mám i ten originál. 

Ale vzhledem k tomu, že na tom seděla celá skupina na 3b3, plus to kontroloval i Vláďa Smolík, který dělá Divukraj pro Rexhry, tak si nemyslím, že bychom tam nechali tak zásadní chyby.

Nicméně tady je to k porovnání: https://www.dropbox.com/sh/3ppijktr34gxs2l/AAB_yLZbIboh7pveEQVyk8m7a?dl=0 

 

14.4.2023 19:30:46

Není to sice můj byznys, ale jsem v tom zapsaný a rád bych dal vědět o této možnosti i těm, které to minulo a měli by zájem se přidat.
Na Facebooku se nechávala tisknout sada 93 fanouškovských karet do Divukraje.
https://www.facebook.com/groups/hrynasbavi/permalink/1290775485126162/ 

Navedly mě k tomu fotky od Jonashe (solo_boardgaming), který je nedávno postoval na instagramu.
https://www.instagram.com/p/Cq_IT1rNjxc/?utm_source=ig_web_copy_link 

Karty jsou nádherné zpracované a původem z BGG. Azifaral je kompletně počeštil a dal k dispozici pro hromadný tisk, který nyní realizuje Kristýna Petráčková ve skupině Hry nás baví na Facebooku. Tady jako @Kris_tynka .
https://www.zatrolene-hry.cz/spolecenska-hra/divukraj-7608/k-stazeni/divukraj-fan-rozsireni-90-karet-spad-13790/?fbclid=IwAR0bgfRIcA73sYF3AviCrR51N7UzgBbl4Zlc9nsYAuD70XZa6GiAiPeLhzg 

Abych to zkrátil, níže posílám odkaz, kam se může každý zapsat pro tisk těchto fanouškovských karet. Cena je velice příjemná. 260 Kč + poštovné. Kristýna je z Prahy, takže kdo může, tak ušetří za dopravu.
https://1drv.ms/x/s!Am7ZgMJx45yEgatlcA9zQmsgOuYCqw?e=G9CtFD 

Každý na sebe napíše kontakt (nick Zatrolenky nebo jméno Facebook), kam může Kristýna každému napsat.

P.S.: Sir Galakat je naprosto boží. To nejde nemít...

14.4.2023 22:09:26 | Upraveno autorem (porovnej)

Zdravím. Můžete se někdo další podělit o dojmy z těch karet? Nemyslím tisk,ale jak dobře efekty zapadají do hry a jestli hru opravdu obohatí a ne spíše rozbíjí. Předem díky.

15.4.2023 08:12:17

.

15.4.2023 09:34:51 | Upraveno autorem (porovnej)

Ještě dodám, že kdo má zájem o dotisk českých (CZ) karet, může tak učinit nejpozději do 19. 4. 2023!

Zároveň byla otevřena možnost tisku původní anglické (EN) verze karet pro ty, kteří mají např. Complete Collection. Zde zatím není stanoven deadline pro přihlášení, ani cena (sejde na počtu zájemců).

Opakování je matka moudrosti, takže připojuji odkaz.

https://1drv.ms/x/s!Am7ZgMJx45yEgatlcA9zQmsgOuYCqw?e=G9CtFD 

15.4.2023 22:43:30

@DaftPunk diky za skvely souhrn! Usetrilo mi to spoustu casu ktery nemusim travit vysvetlovanim. Moc hezky sepsano 🌺⭐️

Kris_tynka
#Deskohrátky Jesenice

16.4.2023 04:00:30

Tiež by ma zaujímal názor na hrateľnosť. Moja sada ešte čaká na tisk, takže sám som zatiaľ nezahral. Z popisu mám podobný pocit, ako p_lichnovsky nižšie.

Ale aj v základe sa niektoré karty do mesta dostanú len výnimočne a iné pravidelne.

Zároveň si myslím, že získanie významných udalostí bude ešte náročnejšie.

Aký je prvá časť efektu kariet Zima, Jar, Leto, Podzim? Získam jeden druh suroviny v počte, aký je zobrazený v cene tejto karty? Čiže pre kartu Zima to sú 3 vetvičky alebo 1 smola alebo 2 kamene? zima mi príde dosť slabá oproti ostatným. Má iba jedno miesto a ani nie je Otvorené. Možno keby sa dalo suroviny získať aj položiť, bolo by to zaujímavejšie.

 

16.4.2023 07:59:24

@Kris_tynka 

My děkujeme, že jsi se toho ujala, svolila k dotisku a zároveň jsi připustila i tisk anglické verze karet.

S tiskem pro vícero lidí mám zkušenosti, takže jsem se snažil co nejvíce informací konsolidovat do jedné zprávy a pokrýt ZH i Discord. A koukám, že to má docela slušný dosah. Jen se domnívám, že dotisk č. 2 bude časem nevyhnutelný.

Každopádně držím pěsti a ještě jednou děkuji.

17.4.2023 14:38:35

Ahoj @Máťa PHA , koukni sem na jeden z mých příspěků, snažila jsem se nasdílet co nejvíce podrobností včetně kontaktu na tiskárnu kde už podruhé tisknu divukraj. Super servis, cena i rychlost. Doporučuji :)

https://www.zatrolene-hry.cz/diskuse/koutek-kutilu-5/spolecny-tisk-karty-ke-hram-v-cz-5615/ (najdi můj příspěvěk ze dne 4.4.2023 23:46:46)

@DaftPunk  no upřímně jsem si dost nasrala do bot :D První várka byla 33 sad, to ještě šlo, tak jsem si naivně říkala že druhá várka bude už jen několik málo opozdilců.. A on mi ten @Jonash nasdílel info na sockách! :D A už se blížíme ke stovce sad. Upřímně netušim, jak se s tim zvládnu poprat, snad nebude žádná reklamace, systém na to mám ale jako roztřídit a zkontrolovat takové množství sad bude fakt hustý.

Kris_tynka
#Deskohrátky Jesenice

17.4.2023 19:39:42 | Upraveno autorem (porovnej)

@Kris_tynka Musím uznat, že objem ti slušně nabobtnal. Rád bych s realizací pomohl, ale jsem z Brna, což je z ruky. Každopádně, kdybys přišla na možnost, jak ti pomoci, rád přiložím ruku k dílu. ;)

18.4.2023 09:00:19

Hoj @Kris_tynka, díky za zprávu. Je paráda, jak se to tady rozjelo a ty jak jsi se do toho vložila. My jsme nakonec tiskli karty v Praze, domluvili jsme se v práci (bo nás bylo dost) a vyzkoušeli jsme to, kolega tam tiskne svoje věci. Karty už mám v práci na stole, ale zatím sem se tam nedostal, ale prý se povedlo. Díky Ti a ať se daří.

19.4.2023 09:17:55

@Máťa PHA to zni dobre! Mohla bych te poprosit - az budes mit chvilku - vyfotil by jsi mi karty nejak detailneji? Chtela bych pro porovnani. A pokud ti nebude vadit nasdilet nazev tiskarny, budu moc vdecna!

pro sdileni obrazku si me muzes najit treba na fb - Kristyna Petrackova

@DaftPunk jsi hodny, moc dekuju! snad se s tim porvu, bude to narocne hlavne pri kontrole a balickovani karet + baleni, tak s tim bohuzel nepomuzes :( uz mi ale par dobrovolniku z rodiny prislibilo pomoc 😅

Kris_tynka
#Deskohrátky Jesenice

19.4.2023 10:58:13

Tak snad jsem to taky ještě stihla @Kris_tynka  :) chtěla jsem se zeptat, jestli by se spolu s kartami dala vytisknout i kampaň, která je tady na ZH v češtině ke stažení. Mám ráda kampaně a líbilo by se mi to v lepší kvalitě, než z domácí tiskárny. Bylo by více zájemců kdyžtak? 

19.4.2023 11:33:17 | Upraveno autorem (porovnej)

@Máťa PHA Ted jsem si nechal vytisknout par serii, pokud by jsi měl zajem dej mi vědet.

20.4.2023 21:11:06

Ahojte, tiež by som mal záujem o kvalitnú tlač fanmade kariet + kampane. Na koho sa prosím mám obrátiť? :)

24.4.2023 15:31:13

@Kris_tynka Totálně jsem propásl všechny dubnové objednávky hromadného tisku fan karet. Chci se zeptat zda ještě existuje šance nějakého dotisku. Děkuji moc za odpověď.

28.4.2023 13:37:05

Ja by som sa tiež pridal

 

28.4.2023 16:56:05

Můžete mi prosím napsat na jaký účet posíláte peníze za ten tisk karet? Nikde ho nemohu dohledat. Klidně soukromou zprávou děkuji.

29.4.2023 01:31:28

Hlavne aby sa nový risk odsúhlasil a potom nemám problém zaplatiť

 

29.4.2023 07:08:53

Přidávám se k případnému dalšímu dotisku…

2.5.2023 11:06:21

Ahojte! Pokud nejste v tabulce, tak bohužel nejste součástí dotisku, který právě probíhá. Pokud nějaké karty zbydou (stále mám nějaké nezaplacené objednávky), tak se ozvu a rozdistribuji je, případně protože je vás už znovu více než 10, tak zorganizuji další, ale né dříve než dokončím tento. Díky moc za pochopení, ozvu se

Kris_tynka
#Deskohrátky Jesenice

2.5.2023 12:27:39

Vybíráme z Bazaru

NAMIJI Collectors edition (KS exklusive PAINTED)
NAMIJI Collectors edition (KS exklusive PAINTED)
Akt. cena: 2490 Kč
Končí za: 13 dnů

Offcanvas