Dice Forge - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 2 - 4
Doporučený věk: od 10 let
Herní doba: 40 min
Herní svět: Fantasy
Herní kategorie: desková hra
Čeština: v balení hry
Vydavatelé:
ADC Blackfire Entertainment - logo
Autoři: Régis Bonnessée
Rok vydání: 2017
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

CZ pravidla

Tak nám dorazila CZ verze a bohužel jsme zjistili, že Libellud vytiskl nefinální verzi pravidel s vypadanou diakritikou a pár dalšími nedostatky. Petr Pelikán, který hru překládal, by sem měl uploadnout naše správná finální pravidla a my ihned budeme s Asmodee/Libelludem řešit nápravu. S nákupem hry zatím počkejte, než se to vyřeší, pokud pár dní/týdnů ještě vydržíte.
Díky za pochopení.

Michal Ekrt | Board Games Brand Manager
ADC Blackfire Entertainment s.r.o.
11.4.2018 09:39:34

Doplním:
Zatím to vypadá, že existují dvoje pravidla - špatná a katastrofální. Ta špatná se dají alespoň číst (tu a tam je někde něco jinak, než jsme chtěli, háček nad u místo kroužku a pod.) a ta katastrofální nemají kompletní sadu české diakritiky (chybí č a ě), chybí celé věty. Dnes by mi měla dorazit má kopie, tak to ještě porovnám, abych nedělal ukvapené závěry a případně nahraju dokumenty (pravidla + pomůcku hrdiny), které jsme do Francie posílali jako zkontrolované tiskové podklady. Pochopitelně se může najít chyba i v nich, nehraju si na neomylného, ale mohu o nich prohlásit, že jsem věnoval maximální snahu, aby byla v pořádku a to že je pak někdo nepoužije pro tisk a místo toho si vyloví nějaký dokument, který mu zrovna přijde pod ruku, nebo do finálního dokumentu ještě zasahuje mě může rozpálit doběla...

11.4.2018 09:58:10 | Upraveno autorem (porovnej)

Kontrola
Blackfire si nekontroluje alespoň jednu krabici hry, před odesláním obchodům? Viz.Munchkin a teď toto???

11.4.2018 11:12:46

hra ještě
není v prodeji. Přišlo se na to díky rozesílání recenzních vzorků. BTW: moje kopie právě dorazila, krabice na první pohled 100%, odpoledne se podívám dovnitř...

edit: tak koukám, že některé obchody ji již skladem mají, omlouvám se za desinformaci...

11.4.2018 11:21:34 | Upraveno autorem (porovnej)

..
A,nekup to za ty prachy .......

---------------------------------------
Oficiální BF "hater"

11.4.2018 11:53:22 | Upraveno autorem (porovnej)

ale no tak...
tak v tomhle je BF celkem nevině a navíc pokud se nemýlím má v plánu zjednat nápravu (nechat natisknout nová pravidla). Uvidíme, jak to dopadne...

11.4.2018 12:01:39

Pelly
Já musel ,když mě tak Michal nazval :+)
----------------------------------------
Oficiální BF "hater"

11.4.2018 12:09:03

:-)
To ani nevím. Hlavně, že se máme všichni rádi...

11.4.2018 12:10:31

Cz.
Tak hra je vydana jen skoro s pulrocnin zpozdenim oproti planu, tak se cekani aspon vyplatilo. Pro nas specificky trh, ktery ma rad predrazene a nekvalitni vyrobky a sluzby, by to mohl byt bestseller. A je prece jen kazdeho z nas vec, zda si koupi nebo nekoupi :)

11.4.2018 12:19:32

hodnotný příspěvek...
jen co je pravda...

11.4.2018 12:20:53

Posílání hry zpět do BF
Cesta tam a zase zpátky... tento příběh již známe :-D

11.4.2018 12:26:19

..
U této hry mě mrzí spíš její nasazená cena, chybné pravidla vyřešená výměnou bych v pohodě zkousnul.

11.4.2018 12:41:26

stane se
Já jsem rád, že to vypadá, že se BF snaží zjednat nápravu. Doufám, že to budou kompletně nově vytisknutá pravidla.

Michal nám problém oznámil, a požádal o trpělivost. Mě to přijde fér.

----
Sice nechápu jak se to stalo, protože mi to přijde dost neskutečné, že namísto revidované verze se do tisku dostane nějaká... pracovní(?) verze. Poněkud mě zaráží, jak to ta tiskárna dělá, když není schopna kontrolním výtiskem zachytit vypadlá diakritika. Ale jako optimista věřím, že se BF v tomto směru lepší (možná jenom proto, že ta pravidla jsouo fakt nepoužitelná ;) ).

11.4.2018 12:52:10

no problemo
Omluva a info o naprave prislo drov, nez na to kdokoli poukazal. Za me naprosto v poradku a fer jednani. Rad pockam a diky Michalovi.

11.4.2018 12:55:44

BF

Blackfire ma obecne problemy s tim, ze nevi, co uvolnuje do prodeje. At uz to byla pravidla u her quadropolis, mysterium, sedm divu duel nebo ted nove panstvi hruzy a diceforge. Mozna by to chtelo provadet kontrolu pred tim, nez neco pusti mezi prosty lid.

11.4.2018 13:45:26

pravidla

Hru mám již doma, dnes dorazila a pravidla se kapánek nepovedla. Ale nevidím v tom žádnou hrůzu, pokud BF, jak píše, sjedná nápravu a snad doručí nová pravidla i nám, co jsme hru měli v předobjednávkách.
Hodně nemám rád lidi a není jich zde málo, co dokáží jen kritizovat jak je něco špatně a ve své podstatě nic ještě s největší pravděpodobností nedokázali.
Ono, kdo nic nedělá, nic nepokazí a tak to beru.

11.4.2018 19:37:17

nahrál
jsem pravidla, která jsme poslali výrobci, ale která se bohužel z nějakého důvodu nakonec do krabice nedostala. Berte to jako prozatímní řešení, než BF zaujme nějaké oficiální stanovisko.

Naopak příjemným překvapením je přiložená Promo karta Harpie :-)

11.4.2018 21:45:21 | Upraveno autorem (porovnej)

Chyba se stane...
... každému, ale jen u BF je to spíš pravidlo než vyjímka :).

Nechápu, že neprovedou kontrolu, než to pošlou do distribuce. Zákazníka asi moc nezajímá, že se to pokazilo ve Francii v tiskárně. Ostatně je i otázka, proč měli vůbec k dispozici jedny verzi špatnou a verzi katastrofální a ne jen a pouze verzi funkční.

Každopádně je na každém vydavateli jakou reputaci si u zákazníků vypracuje a BF na to jde holt trochu jinak než je běžné :).

13.4.2018 15:39:00

malé vysětlení k těm verzím...
Frantíci trvali na tom, že to budou sázet oni, takže se do Francie posílal text v excelu, který měli za úkol 1:1 překlopit do tiskových podkladů, které pak poslali zpět na kontrolu. K této verzi jsem měl více než 100 připomínek, takže jsme na ně zatlačili, ať kokaj vyvalit tiskové podklady, že to vysázíme sami. Tak se stalo a zkontrolovaný podklad jsme poslali zpět. Nicméně oni pro tisk použili ten svůj a ne ten náš. Toliko k dvojí verzi pravidel...

13.4.2018 15:51:52 | Upraveno autorem (porovnej)

co mě "štve"
Jak to tak vidím, tak tuhle budu asi taky "potřebovat" ;)
Tak dík, fakt.

13.4.2018 16:50:19

to Pelly
Díky za vysvětlení.

13.4.2018 17:11:09

pro oba
rádo se stalo ;-)

13.4.2018 17:28:02

Postup nápravy
Libellud už nám poslal data, ať si je zkontrolujeme/předěláme a vytiskneme tady. Pak hry přebalíme a těm, co už je mají, pravidla dopošleme.

Michal Ekrt | Board Games Brand Manager
ADC Blackfire Entertainment s.r.o.

16.4.2018 13:09:20

Palec vzhůru
Myslím, že tohle je z hlediska zákazníka správný přístup.
Trochu mě mrzí, že se díky tomu nedala hra zahrát na Králohraní. Chtěl jsem si ji s juniorem osahat v reálu. Ale tak ona se nějaká příležitost jistě ještě najde :)

16.4.2018 13:32:41

Kdy?

Ahoj, je nejakej odhad kdy bude zase v obchodech? Uz se nemuzu dockat. Diky!

26.4.2018 08:31:57

Cca 14 dní
Tuším cca za 14 dní...

26.4.2018 13:44:44

Vybíráme z Bazaru

Similo Fantastic Beasts
Similo Fantastic Beasts
Akt. cena: 120 Kč
Končí za: 7 dnů

Offcanvas