Dice Forge - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 2 - 4
Doporučený věk: od 10 let
Herní doba: 40 min
Herní svět: Fantasy
Herní kategorie: desková hra
Čeština: v balení hry
Vydavatelé:
ADC Blackfire Entertainment - logo
Autoři: Régis Bonnessée
Rok vydání: 2017
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Chybějící komponenty

Při rozbalování a uspořádávání jsem zjistil, že mi chybí po 4 dílkách od: 2 body slávy, 1 sluneční střep a 1 měsíční střep. Naopak mám navíc 12 dílků 1 zlato.
Máte někdo podobný problém? V pondělí napíšu do BF, ale v sobotu večer, při rozbalení dárku zamrzí :(
15.7.2018 00:24:46

BF
Mezitím se mi z BF ozval (nejspíše) Michal-BF, že mi chybějící dílky pošle.
Děkuji za rychlou reakci.

17.7.2018 12:53:09

Omyl
Pro případné další hráče, kteří na tom jsou podobně, musím uvést věci na pravou míru.
Nejedná se o chybějící dílky, ale poněkud nešťastně udělaný návod. Podle textu jsem pochopil, že mezi kostkami není rozdíl a ilustraci bral jako obrázek ze dvou protilehlých pohledů. Jenže správně je každá kostka jiná. Na jedné je 1 sluneční střep a 5 valounů zlata. Na druhé kostce je 1 měsíční střep, 2 vítězné body a 4 valouny zlata.

Takže se omlouvám za zmatky a ochotně zaslané náhradní dílky zase pošlu zpátky. :/

25.7.2018 23:07:02

:)
To je v pohodě, není třeba je vracet.

Michal Ekrt | Board Games Brand Manager
ADC Blackfire Entertainment s.r.o.

25.7.2018 23:20:42

?
co je na návodu nešťastného? Nic v textu nenaznačuje, že by kostky měly být stejné (naopak, naznačuje, že jsou jiné) a následuje ukázka, kde jsou vidět všechny úvodní stěny...

26.7.2018 08:47:07

Pelly, Michal
Michal: děkuji :)
Pelly: Tak možná jsem jediný (idiot), kterému to tak přišlo:
1/ Text "Barva kostky nemá na průběh hry žádný vliv" jsem pochopil tak, že v barvě kostek není žádný rozdíl, že je to jedno, jak to splácám dohromady.
2/ 3D vyobrazení kostek jsem pochopil, jako pohled ze dvou protilehlých rohů, protože (podle mě logicky) zadní strany těch dílků jsou "neviditelné".

Teď kdy že se na to podívám, tak (v PDF je to vidět mnohem lépe) skrze obrázek zadních stěn slabě prosvítá žlutá barva a obrys zlatých valounů. Nicméně na průmce by se mnou za použití neviditelné kresby v dokumentaci vyrazili dveře, tak jsem to prostě ignoroval a ve druhém obrázku viděl vyobrazení těch neviditelných stran z prvního obrázku. Z technického hlediska je jediné správné řešení jasně vykreslit všech 6 stěn (klasická rozbalená kostka - panák), nebo alespoň jasný slovní popis kolik kterých dílků na kterou kostku patří.

Asi nemá cenu to dál pitvat. Trochu se divím, že bych byl jediný na světě, ale stane se. Nedělám si nárok na patent na rozum. :)

26.7.2018 09:38:23

Chybajuci dielik

Dobry den, potrebovala by som poradit. Jezisko nam priniesol tuto skvelu hru pod stromcek, ale po rozbaleni a priprave hry sme zistili, ze nam chyba dielik na kocku - 1zlato. Daju sa niekde zohnat a kupit nahradne diely? Lebo inak nemame kompletnu jednu kocku a dost nas to mrzi. Vdaka

2.1.2019 20:53:25

pantalon
veď to normálne reklamuj... respektíve napíš do BF a oni by ti mali chýbajúce komponenty poslať.

2.1.2019 20:57:40

Ludomyl

Rada by som vyreklamovala, ale ja nemam blocek a jezisko ho nevie najst. A vies mi prosim ta napisat kontakt na BF? Vdaka

2.1.2019 21:43:18

napríklad
https://www.zatrolene-hry.cz/uzivatel/michal-bf-241/
https://www.facebook.com/blackfire.cz/

2.1.2019 21:48:33

pantalon
Normálně napiš email na info@blackfire.cz s popisem svého případu, včetně adresy pro zaslání dílku. V tomto je BF podle mé zkušenosti spolehlivým, rychlý a ochotný :)

3.1.2019 09:01:02

Reklamacia-asmodee
Ja som napisal priamo do asmodee cez ich kontaktny formular(chybala mi zakladna ploska kocky 1 zlato),a cca do tyzdna mi prisla nahrada

3.1.2019 10:18:09

pantalon
Zkusili jste vyndat insert? Mě se stalo, že po rozbalení hry taky nějaké destičky chyběly, ale byly rozsypané pod insertem. Tak kdyby náhodou...

5.1.2019 15:05:35

Kontakt
michal.e@blackfire.cz, na info@blackfire.cz není moc spoleh.
Náhradních dílků máme dost. Do mailu napsat adresu a co chybí.
Michal Ekrt | Board Games Brand Manager
ADC Blackfire Entertainment s.r.o.

5.1.2019 15:59:00

Palec nahoru pro Blackfire
Můžu potvrdit ochotu a vstřícnost Blackfire.
Mě například chyběl návod :-) (měl jsem v balení dvě Pomůcky hrdiny)
Pan Michal Ekrt obratem zareagoval a už mám návod doma!
Díky!

o()xxx[{::maneek:::>

7.1.2019 14:04:08 | Upraveno autorem (porovnej)

Počet karet

Dnes jsem rozbalil úplně novou krabici a zjistil sem ze mi asi chybí jedna karta s velkou medvědicí.
Otázka : jsou všechny karty po čtyřech obrázcích?

29.4.2020 15:46:07

Re
Ano. Ještě může být přibalena promo harpie.

29.4.2020 17:57:26

Aha

Harpii jsem našel také, zabalenou zvlášť.
Zkusím napsat na Blackfire, doufám že ještě nějaké náhradní medvědice mají.

29.4.2020 18:06:48

Mají...
Mail mám, ráno to hodím do pošty:)
Michal Ekrt | Board Games Brand Manager
ADC Blackfire Entertainment s.r.o.

29.4.2020 22:08:04

Paráda

Mockrát děkuji. Mám velkou radost :)

29.4.2020 22:34:40

Vybíráme z Bazaru

Warp's Edge + Anomaly expansion
Warp's Edge + Anomaly expansion
Akt. cena: 900 Kč
Končí za: 1 den

Nejnovější otázky

další >>

Offcanvas