nepřihlášený

přihlásit

registrovat

Detektivka: Pohled ducha

Počet hráčů: 1 - 6
Doporučený věk: od 12 let
Herní doba: 60 min
Herní svět: neuvedeno
Herní kategorie: karetní hra, kooperativní
Čeština: právě překládáme
Vydavatelé: Albi
Abacus Spiele
dV Giochi
Autoři: Martino Chiacchiera
Silvano Sorrentino
Rok vydání: 2020
Sdílej: Facebook

"Proč u toho zase musim přemejšlet?"

Autor: Simca12 | 1 hodina 30 minut | 2.4.2021 | 2

Použitá hra: Detektivka: Pohled ducha

Hráči: Simca12 a 1 neregistrovaný

"Co to zase je za kravinu, dyť to nechápu, proč u toho zase musim přemejšlet!" 

Joo moje drahá polovička se mnou hraje hry moc ráda.. A to mi věřte, že jsem koupila menší zlo, měla jsem v plánu něco, na co by nadával ještě víc :D

Musí se ale nechat, že ze začátku mi taky nějaký čas trvalo, než jsem se do hry dostala. To je tak, když unavená matka hraje hru, u které musí zapojit mozkové buňky a dostane se k ní až v deset večer, protože zrovna všechno dodělala a konečně si mohla sednout.. Ale nepředbíhejme..

Nalijeme si čístého piva a začínáme. Mechanismus hry je takový zvláštní, ještě jsme se s ním nesetkali a tak nás oba trošku vykolejil. "Aha a jak mám jako vědět, co vyložit, když nevím, co máš v ruce ty, to si mám jako přinést kouli a říct, že vidím velký špatný?" Jako možnost by to byla. Mě ale přišlo jednodušší si přečíst názvy karet a tak nějak spolu začít komunikovat.. Naleje si další pivo a seká jednu kartu za druhou. "Tobě to dává smysl? Dyť tam sázíš karty bez rozmyslu." Teď si nalejvám pivo já. Přijde zvrat a konečně tomu začínáme rozumět. "Je to jasný, tenhle to táhnul s touhle, tohle byl blbec a udělal to tenhle." A když nás to začalo bavit, přišel konec a byl čas zodpovědět závěrečné otázky.

"Huppss..Víš jak jsem před pár dny našla na stole ty plastový sponky v pytlíčku?" "No a?" "Tak já jsem je vyhodila, protože zrovna u nás byl tvůj táta, kterej šel z montáže a já v duchu nádávala, proč si tady zase vysypal kapsy. To byly sponky k tý hře jen tak mimochodem." A mohla za to Viktorka, protože ze své krmící židličky dosáhne na poličku do knihovny, kde mám vyskládané tyto menší krabičky a samozřejmě ty sponečky z té hry vytáhla. Pamatuji si, že jsem něco sbírala rozházeného po bytě, ale protože sbírám každou hodinu něco, nevěnovala jsem tomu větší pozornost. Ale došlo mi to až když jsme je potřebovali, jak jinak. Nahradili jsme tedy plastové kovovými, ale proč tam asi dávali plastové, že :D Když jsem chtěla sponky sundat, samozřejmě jsem tu kartu proděravěla, protože jsem nemehlo a mohla jsem se snažit sebevíc. "Do zádele, teď tu hru už neprodám" "Počkej, udělám ty čáry na každý odpovědi, každej bude houby vědět, co jsme označili ne?" Hm tak to jsem zvědavá, kdo koupí hru s poškrábanými kartami. 

Nakonec jsme tedy získali 8 bodů z 10, což mi přijde dobrý.. Na to, že jsme to hráli totálně KO. Utekla nám jen jedna věc a ta nás stála dva body. 

Mile ráda příjemně překvapím partnera a koupím Krvavě rudé růže, aby mohl zase nadávat. 

Odehráno v: Teplice (Okres: Teplice)

Komentáře

Zatím nebyl přidán žádný komentář...

Přidat komentář

Tato funkce je dostupná pouze přihlášeným uživatelům!

Můžeš se přihlásit nebo registrovat.

Vybíráme z aukcí

Pharaon
Pharaon
Akt. cena: 510 Kč
Končí za: 4 dny

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>