Detektiv: Zločin v L.A.

xxxxxxxxxo hodnoceno 42x (Seznam vlastníků)

Detektiv: Zločin v L.A. - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 1 - 5
Doporučený věk: od 16 let
Herní doba: 120 min
Herní svět: Současnost
Herní kategorie: kooperativní
Čeština: v balení hry
Vydavatelé: REXhry
Portal Games
Autoři: Ignacy Trzewiczek
Mateusz Zaród
Rok vydání: 2019
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Důležité upozornění

Oznamovali jsme to již na našem FB, ale jelikož mají Zatrolenky větší dosah, tak to kopíruju i sem:

Ne každej den je posvícení, jak se říká. A tak jsme při otevření krabice s rozšířením Detektiva objevili docela velkou botu. Druhá strana desky má na sobě chybu, která je problém pro třetí případ. Někam nám zmizela část údajů na ní. Nejjednodušší řešení je řešit to přelepením, a tak už jsme odeslali do tiskárny u nás v Brně data. Ke každé krabici rovnou pošleme obchodům přelepku, a tak se vás chyba nedotkne. Pokud by někomu přelepka vadila, tak na naší stránce budou zveřejněna i data pro tisk desky. Za chybu se omlouváme, moc nevíme, jak se mohla stát a nikdo to před exportem dat nepodchytil... No a zároveň to znamená, že od nás Zločin v L. A. neodejde dnes, ale až v pondělí...

CEO REXhry a PlanetaHer.cz
6.12.2019 10:40:55

No jo..
Co se dá dělat, stávají se horší věci :) A jelikož ji stejně dostanu až pod Stromeček, může mi být tohle malý zpoždění úplně putna :) Já si na dobrou hru ráda počkám.

6.12.2019 10:57:30

Ještě link
Ještě pro sichr link na opravenou verzi:
http://www.rexhry.cz/sites/default/files/instructions/la.board_.pdf

Dungeon Master v REXhry a Planetaher.cz

7.12.2019 04:21:14

přelepeno
tak včera mi hra dorazila, přelepku jsem nalepil a vůbec to není poznat, takže super. Jen mi zarazila kvalita kartiček nových detektivů, teda spíš jejich tloušťka jsou jen na takové silnějším papíru, to snad ami není kartón (ne že by to nějak extra vadilo, ale vedle původních to nevypadá nejlépe). Jinak už se těším až zahrajeme.

11.12.2019 12:29:04

kvalita ?
Že by nová polská kvalita ? U rozšíření Robinsona se taky šetřilo na komponentech....
EDIT: Mohu potvrdit, že kvalita komponent rozhodně mohla být lepší.
Tím myslím tloušťku herní desky, karet detektivů.
Je mi jasné, že REXhry za to nemohou, ale je to škoda. Oproti základu je to patrný rozdíl....

11.12.2019 13:47:55 | Upraveno autorem (porovnej)

Nedalo se to
Opravdu jsem chtěla vydržet do Vánoc, ale bohužel.. Měla jsem lepší řešení, k Vánocům si vyberu něco jiného a tohle jsem si vydupala k svátku, který jsem měla včera :D
Takže rozbaleno a spokojenost. Sice - ano kvalita papíru nestojí za moc, zvlášť u karet vyšetřovatelů a u nového herního plánku. Ale nějak extra mi to nevadí a na hru to nemá vliv. Stejně tak jako přelepka, vůbec to není vidět (když tedy nejste matlák a nalepíte to rovně). Líbí se mi nové fotografie postav a celkově ta atmosféra 80. let :) Jen to nemohu dnes vyzkoušet, protože databáze Antares opět hází nějakou chybu :/

13.12.2019 17:36:30

Vybíráme z Bazaru

Cestovatelé jižního Tigridu ve fólii CZ verze
Cestovatelé jižního Tigridu ve fólii CZ verze
Akt. cena: 460 Kč
Končí za: 5 dnů

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas