Detektiv: Zločin v L.A.

xxxxxxxxxo hodnoceno 41x (Seznam vlastníků)

Detektiv: Zločin v L.A. - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 1 - 5
Doporučený věk: od 16 let
Herní doba: 120 min
Herní svět: Současnost
Herní kategorie: kooperativní
Čeština: v balení hry
Vydavatelé: REXhry
Portal Games
Autoři: Ignacy Trzewiczek
Mateusz Zaród
Rok vydání: 2019
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Čtvrtý případ

Ahoj,

po dohrání 3 případů nám Antares nabízí 4 případ -
Under the radar (v češtině pravděpodobně přeloženo jako "Přirozené příčiny"). Nikde jsem o tomhle nic nenašel, Antares po mně chce kód a když jsem tam zadal můj z návodu, nefunguje.

Jedná se asi o nějaké nevydané rozšíření? Neměl být i nějaký případ volně ke stažení? Odehráli jsme základních 5 případů, šestý případ a teď 3 případy L.A.
1.3.2020 00:29:02

Under the Radar
Je to úplně nový případ pro L. A. Crimes.

Podklady k Natural Cases (Přirozené příčiny) budou v průběhu následujícího týdnu.
________________________________
BLACK LIGHT STUDIO | Graphic Design

1.3.2020 08:24:47

Under the Radar
Bude sa tento doplnkovy pripad mile Rexhry prekladat? Aby som vedel ci si hru este ponechat, alebo ju celu poslat dalej?

7.4.2020 18:55:08

JAHMAN
Ahoj, po pravdě v dané chvíli nevíme, rádi bychom, ale vzhledem k tomu, že s náma Portal občas tyhle věci moc nekomunikuje, tak v současné chvíli na to nemáme úplně kapacitu, potřebujeme dotáhnout Near and Far a pár dalších restů a soustředíme se jen na to. Jakmile se možnosti uvolní, tak do toho rádi půjdem...

CEO REXhry a PlanetaHer.cz

8.4.2020 09:44:04

Info

Nějaké novinky k překladu 4. případu? Díky :)

13.10.2020 06:26:42

Tak co,nejake novinky, @aneken ?

13.9.2021 07:25:10

Čtvrtý případ “V utajení” (Under the Radar) je na Antaresu ve stavu Připaravuje se. Znamená to, že je to v To Do listu nebo už se na překladu pracuje a je i nějaký hrubý odhad, kdy by mohl být dostupný?

30.1.2022 23:03:00

Ahoj, omlouvám se, ale po pravdě to vůbec nestíháme, v poslední době děláme hodně příběhových her náročných na překlad a nemáme koho ne to vyčlenit, sotva stíháme Spící bohy, Cestu osudu a další příběhové věci… Moc nedokážu říct, kdybychom se k tomu mohli dostat…

CEO REXhry a PlanetaHer.cz

31.1.2022 18:40:39

Zahrál jsem si Under the radar v angličtině a oproti ostatním scénářům (hrál jsem už celou základní hru, celé L.A. a Přirozené příčiny) se mi líbil nejméně.

11.5.2023 22:02:56

Vybíráme z Bazaru

DAIMYO Rebirth of the Empire (KS collectors edice)
DAIMYO Rebirth of the Empire (KS collectors edice)
Akt. cena: 2990 Kč
Končí za: 12 dnů

Offcanvas