Detektiv: Po stopách zločinu - Přirozené příčiny

xxxxxxxxxo hodnoceno 14x (Seznam vlastníků)

Detektiv: Po stopách zločinu - Přirozené příčiny - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 1 - 5
Doporučený věk: od 16 let
Herní doba: 150 min
Herní svět: neuvedeno
Herní kategorie: neuvedeno
Čeština: ke stažení
Vydavatelé: REXhry
(Print & Play)
Portal Games
Autoři: neuvedeno
Rok vydání: 2019
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Rozšíření

Dá se toto rozšíření někde sehnat?
24.10.2020 14:20:57

PnP

https://www.zatrolene-hry.cz/spolecenska-hra/detektiv-po-stopach-zlocinu-prirozene-priciny-10136/k-stazeni/

24.10.2020 14:54:52

Profi tisk?
Neplanuje nekdo, prosim, profi tisk? Urcite bych se pridal...

24.10.2020 19:20:00

tisk
Já si nechal tisknout v profi tiskárně na 250g papír, jednostranně (16 stran) - celková cena 193 Kč. Pak na řezačce doma klasicky nařezat, uprostřed podlepit tenkou oboustrankou, lehce zaoblit rohy (zaoblovačka koupená na Aliexpressu a využiju i pro další plánované hry) + tarot obaly Paladin Bors (cena 99 Kč). A paráda, na tomhle rozšíření jsem si chtěl vyzkoušet, jak to bude vypadat a určitě v PnP nekončim.

6.3.2021 21:43:04

Vytisknul jsem to na obyč papír, navíc jen černobíle.

Stejně to byl parádní zážitek. Téměř do poslední chvíle jsme vůbec netušili a pak do sebe najednou všechno krásně začalo zapadat.

Dokonce se mi tento případ líbil víc než některé scénáře základní hry. Určitě doporučuju vytisknout a zahrát každému.

30.1.2023 10:42:37

Vytisknul jsem to na obyč papír, navíc jen černobíle.

Stejně to byl parádní zážitek. Téměř do poslední chvíle jsme vůbec netušili a pak do sebe najednou všechno krásně začalo zapadat.

Dokonce se mi tento případ líbil víc než některé scénáře základní hry. Určitě doporučuju vytisknout a zahrát každému.

30.1.2023 10:42:39

Vybíráme z Bazaru

Rallyman GT
Rallyman GT
Akt. cena: 450 Kč
Končí za: 7 dnů

Nejnovější otázky

další >>

Offcanvas