Detektiv: Po stopách zločinu

xxxxxxxxxo hodnoceno 214x (Seznam vlastníků)

Detektiv: Po stopách zločinu - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 1 - 5
Doporučený věk: od 16 let
Herní doba: 120 min
Herní svět: Současnost
Herní kategorie: kooperativní
Čeština: v balení hry
Vydavatelé: REXhry
Portal Games
Autoři: Ignacy Trzewiczek
Jakub Łapot
Przemysław Rymer
Rok vydání: 2018
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

SPOILER - Složky

Zdravíčko všem příznivcům Detektiva,

včera mi konečně přišla hra. Samozřejmě mi to nedalo a hned jsem ji začal blíže zkoumat. Pak mě napadlo vyndat z krabice insert a hle, vykoukly na mě dvě složky - Policejní oddělení Richmond. Složky obsahují jakési "dokumenty" - vzhledem k povaze hry nechci ani nemůžu specifikovat jejich obsah :).

Rád bych se dotázal, oč se vlastně jedná, neboť jsem tyto složky neviděl ani u jednoho unboxingu - nutno podotknout, že pravidla jsem projel střídmně rychle a hru jako takovou jsem ještě nehrál (chci si dát fakt záležet na vhodný čas). Tím tedy nemůžu vyvrátit, zda pravidla nebo kniha případů na tyto dvě složky někde neodkazují.

Díky za vyjasnění. Mějte hezký den!
11.4.2019 13:16:53 | Upraveno autorem (porovnej)

složka 1/2
Trochu sis zkazil překvapení, nějaké karty na ně odkazují ... takže je tam zase ulož a nekoukej do nich

11.4.2019 13:17:50

SPOILER
Vrať je zpátky a už o tom nikdy s nikým nemluv! Všechno má svůj čas...

11.4.2019 13:22:14

To tomasV
Díky za odpověď. Právě vzheldem k povaze hry jsem nic nečetl, nic neprozkoumával. Oukej, ukládám zpět pod insert :).

11.4.2019 13:24:36

DerileCZECH
Možná ještě zkus upravit název vlákna a napsat tam SPOILER, ať nemá pokažené překvapení více hráčů.

11.4.2019 13:27:50

Nic jsem neprozkoumával

Pobavilo.

11.4.2019 15:22:31

slozky
nemuzete mi je nekdo oskenovat,nekde jsem je ztratil a k opetovnemu hrani by se hodily. Díky funo@centrum.cz

22.4.2019 12:20:59

Vybíráme z Bazaru

Hustá mela
Hustá mela
Akt. cena: 175 Kč
Končí za: 4 dny

Nejnovější otázky

další >>

Offcanvas