Desítka - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 2 - 8
Doporučený věk: od 10 let
Herní doba: 20 min
Herní svět: Současnost
Herní kategorie: vzdělávací, párty hra
Čeština: v balení hry
Vydavatelé:
MindOK - logo
Autoři: neuvedeno
Rok vydání: 2018
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Par postrehu k jinak paradni hre

Take jste u nekterych otazek narazili na spatne formulace, ci 'misprint' napr. matematickeho vzorce, prip. na spatnou odpoved? U nekterych odpovedi nam chybel datum, ke kteremu je dotaz polozen - napr. nejvyssi budovy sveta, nebo nejvetsi mesta, kde se situace za poslednich par let dost zmenila... Abych nebyl za hnidopicha - moc pekna hra a netrpelive cekam na rozsireni (prip. i home-made :-)
10.2.2019 15:11:05

Desítka
Za mě taky super, s Eyronem jsme k tomu natočili i video.
Dnes jsem narazil na chybu, hra tvrdí, že Surinam není v Jižní Americe.
Celkově ale zcela naprostá většina sedí, dost věcí jsme konzultovali s netem a prvdu má většinou hra;)

CEO REXhry a PlanetaHer.cz

15.2.2019 22:55:19

Datum
Ono někde v pravidlech je k jakému roku se to má brát.

15.2.2019 23:58:51

informační hodnota
Dovolil bych si upřesnit, že v zásadě hra sama o sobě netvrdí nic, nemá hlavičku. Jen ti, kdo jednotlivé okruhy a odpovědi dávali dohromady :-) V pravidlech toho příliš uvedeno není, pouze přímo na kartách některých otázek, u nichž bylo možné předpokládat vývoj v čase, je uveden referenční rok či datum, nikoli však s železnou důsledností.
Sice jsme se pokusili pro české vydání některé okruhy přizpůsobit našim reáliím či odstranit určité nejasnosti, ale rozhodně nemůžeme dát záruku, že jsme dokázali identifikovat veškeré případné věcné chyby originálu. Měli jsme trošku dojem, že hlavním informačním zdrojem tvůrců byla prostá Wikipedie, ale nerad bych to nějak shazoval. Zkrátka, co jsme uměli z hlavy, to jsme se pokusili ověřit, ale většinou jsme věřili tomu, co nám bylo předloženo.
Za případné chyby (a samozřejmě eventuální překlepy či dílo tiskařských šotků) se omlouváme.

Překladatel pravidel nejen pro fu Mindok

16.2.2019 08:12:48 | Upraveno autorem (porovnej)

Vybíráme z Bazaru

Osud dobrodruha
Osud dobrodruha
Akt. cena: 600 Kč
Končí za: 4 dny

Offcanvas