Desítka - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 2 - 8
Doporučený věk: od 10 let
Herní doba: 20 min
Herní svět: Současnost
Herní kategorie: vzdělávací, párty hra
Čeština: v balení hry
Vydavatelé:
MindOK - logo
Autoři: neuvedeno
Rok vydání: 2018
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Rozšíření

Nevíte někdo náhodou, jestli se k této hře plánuje nějaké rozšíření v podobě nových karet? Díky moc za odpověď
10.5.2019 22:50:04

­
V dohledné době má vyjít nová verze s otázkami zaměřenými na ČR. Ale půjde o novou základní hru včetně smart boxu (ten by měl být červeno-modro-bílý).

Finská verze Desítky už karetní rozšíření má, takže bych se nedivil, kdyby časem vyšlo i česky. Stejně jako verze Junior.

***
Deskoherní inkvizitor

10.5.2019 23:02:44

Bych bral

... Pro děti

10.7.2019 20:11:38

Ted ctu, ze Mindok vyda CESKO. Nebude i verze treba bez krabicky - jen karty?

Kazdopadne diky, koupim tak jako tak ;)

29.8.2019 13:07:27

Bez plastu...

...a jsme u toho... to nikoho z těch kdo na to mají vliv nenapadne vytisknout jen další otázky jako rozšíření? Musím pokaždé koupit krabici i s plastem abych mohl mít další otázky? Zbytečnej bazmek za dalších pár otázek - verze česko. Ať žije plast... to jsou věci který mě opravdu štvou... tisk vyjde levněji a může bejt zabalenej klidně jen v plastový fólii - krabice netřeba. Odrbat lidi... asi začnu dávat dokupy další kartičky z oborů který mě baví a zajímají - pak stačí jen nůžky a tiskárna. Kdo dá dokupy další? Bude zábava na nekonečno...

22.1.2020 22:29:35

Neví někdo jestli budou další rožšíření, případně dotisk starých? Tohle se u nás docela uchytilo, ale radši než česko nebo původní desítku (pořadač mám z verze Harry Potter). Bylo by fajn kdyby si šlo i vyrobit vlastní otázky, jen nevím jak to s takovýmhle atyp tvarem udělat. 

31.1.2024 11:47:00

Vybíráme z Bazaru

Mozkožrout
Mozkožrout
Akt. cena: 350 Kč
Končí za: 6 dnů

Offcanvas