Descent: Výpravy do temnot (2.edice)

xxxxxxxxxo hodnoceno 498x (Seznam vlastníků)

Descent: Výpravy do temnot (2.edice) - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 2 - 5
Doporučený věk: od 14 let
Herní doba: 120 min
Herní svět: Fantasy
Herní kategorie: desková hra, kooperativní, vývoj postavy
Čeština: v balení hry
Vydavatelé:
ADC Blackfire Entertainment - logo
Autoři: Adam Sadler
Corey Konieczka
Daniel Clark
Kevin Wilson
Rok vydání: 2012
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Tištěné karty hrdinů a odkaz na obal na karty hrdinů!

Ahoj,
chtěl jsem se zeptat, jak řešíte tištěné karty hrdinů k anglickým rozšířením? Vytřihnete jen ty části s texty a přelepíte původní text, nebo používáte celou kartu? A máte nějaký obal? Někde v diskusích jsem totiž četl, že v Čechách jednu chvíli nic nebylo. --> mně se právě do obalu moc nechce dávat celou tu kartu, kvůli lepším barvám a tak, ale zase mi přijde hrozný kus čtverce s textem lepit na originální kartu...

A protože jsem právě tady někde četl, že ty obaly na karty hrdinů nejsou u nás moc k dostání, musím se podělit o svůj náhodný nález - https://www.planetaher.cz/obaly-na-karty-paladin-ragnelle-55-ks


13.5.2020 07:17:11

Karty
Karty hrdinou si vytlačím a zalaminujem, originály odložím do krabice od rozšírenia. Je pravda, že kvalita niektorých kariet je slabšia, ale pri hre ich človek aj tak až tak veľmi nevníma, tak sa to dá prežiť.

Ostatné karty mám obalené a v nich vložený vytlačený preklad. Tu je problém len s kartami nepriateľov, pretože tam mi to počítač zobrazuje pekne, ale tlačiareň vytlačí horšie, neviem to nastaviť. Ale nie je to tak u všetkých rozšírení, takže tých pár kusov príšer sa dá prežiť. Za tú rozmanitosť, čo hra ponúkne to stojí.

13.5.2020 07:57:23

Vybíráme z Bazaru

Successors (4. edice) CZ + prsten
Successors (4. edice) CZ + prsten
Akt. cena: 1990 Kč
Končí za: 4 dny

Offcanvas