Descent: Výpravy do temnot (2.edice)

xxxxxxxxxo hodnoceno 498x (Seznam vlastníků)

Descent: Výpravy do temnot (2.edice) - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 2 - 5
Doporučený věk: od 14 let
Herní doba: 120 min
Herní svět: Fantasy
Herní kategorie: desková hra, kooperativní, vývoj postavy
Čeština: v balení hry
Vydavatelé:
ADC Blackfire Entertainment - logo
Autoři: Adam Sadler
Corey Konieczka
Daniel Clark
Kevin Wilson
Rok vydání: 2012
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Starý almanach

Zdravím,
nemáte někdo kontakt na eshop, který nabízí Descent druhou edici základní krabici s původním almanachem? Mám tu novější verzi, kde je kampaň Dědicové krve (2 almanachy). A chtěl bych sehnat ten původní, kvůli tomu almanachu. Díky za info.
13.2.2020 20:12:22

Derecho
Sice mi to přijde jako nejslabší kampaň, ale máš to tady.
https://www.zatrolene-hry.cz/spolecenska-hra/descent-vypravy-do-temnot-2-edice-2578/k-stazeni/revidovany-almanach-5781/

13.2.2020 22:00:25

Re:
Děkuji, ale tohle mám :-). Chtěl jsem to originál. Mám tu s tou novější kampaní a chci sehnat i ten starší s tou (horší) starší kampaní.

13.2.2020 22:41:21

Derecho
Jakože chceš mít ještě jednu stejnou krabici jen s vytištěným jiným almanachem? To se obávám, že jedině doufat, že to někdo bude prodávat v bazaru, u obchodníků už budou všude asi jen ty novější dotisky.

13.2.2020 22:56:43

Rozdíl

Ahoj,
nechtěl jsem vytvářet nové vlákno, tak snad nevadí, že píšu sem. Jaký je prosím rozdíl mezi kampaní v původním a novém almanachu? Dědicové krve na tu starou navazují (případně je zcela samostatná) nebo je to jen přepracovaná ta původní (takže pokud mám novou, nedává smysl tu starou hrát).
Moc díky za odpověď

31.3.2020 12:51:49

Reithal
Je to zcela samostatná kampaň, původně to i vyšlo jako samostatné knižní rozšíření. Ale je o dost kvalitnější než ta původní, která je snad nejslabší celkově ze všech těch větších kampaní a tak ji začali dávat do krabice u novějších tisků.

31.3.2020 12:55:44

Vybíráme z Bazaru

Kingdom Rush - Trhlina v čase
Kingdom Rush - Trhlina v čase
Akt. cena: 600 Kč
Končí za: 1 den

Nejnovější otázky

další >>

Offcanvas