Descent: Výpravy do temnot (2.edice)

xxxxxxxxxo hodnoceno 498x (Seznam vlastníků)

Descent: Výpravy do temnot (2.edice) - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 2 - 5
Doporučený věk: od 14 let
Herní doba: 120 min
Herní svět: Fantasy
Herní kategorie: desková hra, kooperativní, vývoj postavy
Čeština: v balení hry
Vydavatelé:
ADC Blackfire Entertainment - logo
Autoři: Adam Sadler
Corey Konieczka
Daniel Clark
Kevin Wilson
Rok vydání: 2012
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Revidovaná česká verze

Ahoj, chci hru koupit v cz verzi, ale nikde ji nyní nemají. Je to proto, že vyjde s upravenými pravidly a kartami?
14.1.2016 21:14:09

revidovaná verze
Ano, je pravda, že má vyjít revidovaná verze. Ale důvod, proč nyní není skladem je spíš ten, že je první vydání rozprodané ;)

15.1.2016 09:48:01

ihrysko
ma nejake na sklade
http://www.ihrysko.sk/hry-pre-fajnsmekrov/descent-vypravy-do-temnot.html?page_id=9627
No myslim, ze sa jedna este o staru verziu hry (treba sa opytat)

20.1.2016 08:31:49

icinko
Určitě ještě stará verze, nová dorazí tak cca do 6 týdnů.

20.1.2016 08:37:14

Dotaz
Teď právě taky čekám na hru, mám jí objednanou už 3 týdny a nic. Ptal jsem se a řekli mi, že jí do týdne pošlou, to teda asi nebude moc reálny, když se tu píše, že bude dostupná nejdřív za 6 týdnů, co? Díky za odpovědi.

20.1.2016 11:10:09

runner333
No revidovaná je teď na lodi v Číně a už to snad prý brzy vypluje, doprava bývá tak ten měsíc do Hamburku, takže pokud ti bude teď něco zasíláno, nevěřím, že by to byla revidovaná edice, i když třeba pár kusů mají k dispozici už teď...

20.1.2016 12:23:57

Smůla
Tak jsem jim dneska psal a vylezlo z nich, že hra je v Číně, jak tu bylo psáno :-( takže si počkám minimálně těch 6 týdnů :-P

21.1.2016 20:36:42

Dotisk
Ahoj, nevíte někdo kdy by měl dorazit ten dotisk? Kde se asi tak teď nachází?

1.3.2016 09:36:29

runner333
Zatím to vypadá, že tak do 14 dnů, mělo by to být v té várce s Eldritch Horrorem a rozšířením k Descentu. Ale stejně nevěřím, že v té opravené edici budou opravené všechny chyby :)

1.3.2016 10:19:48

Froggery
...koukám, že jsi přeložil tu nejnovější verzi FAQ - klobouk dolů, všechny palce nahoru ;-)

25.3.2016 16:50:33

ta"jemna"
Rádo se stalo, chtělo by to ještě otázky a odpovědi, ale nestíhám, je moc dalších překladů co bych potřeboval řešit. Ale není problém tu případné dotazy zodpovědět.

25.3.2016 19:14:57 | Upraveno autorem (porovnej)

Kvalita překladu
Jak je na tom tedy, prosím, revidované CZ vydání s kvalitou překladu? Byly už opravdu všechny opraveny? Děkuji předem za odpověď.

7.4.2016 08:36:25

Ew

Archaon
Karty vyzeraju byt okej
Pravidla tiez
Almanach strana 14 - HROBKA STINU odstavec Vitezstvi ma byt spravne - Pokud hrdina nesouci urnu odejde

Strana 7, “Daerionova tvrz,” tam niesom si isty ci ma mat Sir Palamon 2 sede alebo len jednu kocku na obranu

Strana 40, “Muž, jenž se chtěl stát králem”: Splig by měl začínat
dobrodružství na sousedícím políčku z druhé strany dveří (šikmo
vlevo nahoře). a tu je znacen sikmo v pravo

zatial nic ine som nenasiel

15.5.2016 11:07:09 | Upraveno autorem (porovnej)

Ew
Jo to jsou přesně ty chyby, kde jsem se bál, že opraveno nebude, jinak Palamon má mít dvě šedé, to je v pořádku.
Ještě moc nevěřím, že by byly opraveny následující věci:
strana 7 - Daerionova tvrz II
POSILY - na začátku každého svého tahu může vládce zla umístit 1 nestvůru z jedné volitelné skupiny nestvůr (správně má být 1 nestvůru ze své skupiny nestvůr)

strana 12 - Okřídlená smrt I
POSILY - na začátku každého svého tahu může vládce zla umístit 1 nestvůru ze své volitelné skupiny (správně má být 1 nestvůru ze své skupiny nestvůr)

strana 18 - Zásobárna nestvůr I
POSILY - Na začátku každého svého tahu může vládce zla umístit 1 nestvůru ze své volitelné skupiny nestvůr (správně má být 1 nestvůru ze své skupiny nestvůr).

strana 29 - Rituál stínů II
VÍTĚZSTVÍ - Pokud lord Merick Farrow opustí mapu přes díl Východ (správně má být přes díl Vchod).

strana 32 - Dvojice sošek I
SOŠKY - Sošky jsou velice těžké. Nestvůra nesoucí sošku (správně má být Soška lebek je velice těžká. Nestvůra nesoucí sošku lebek... i když tady se to dá stejně jako v následující chybě odvodit, protože soška slunce se nedá sebrat)

VÍTĚZSTVÍ - Pokud nestvůra položí sošku slunce na jedno ze dvou (správně má být: Pokud nestvůra položí sošku lebek na jedno ze dvou)

15.5.2016 14:45:50

Ew

Froggery
Samozrejme ze to nieje opravene ani u errat od bf ani v revidovanej edicii o/

16.5.2016 07:31:53

FFG
Co tam teda potom opravili? Tohle mi přijde jako snad polovina bodů v erratě :D

16.5.2016 11:20:12

Ew

Sleepy
http://hraj.cz//upload/files/Descent%20-%20Errata.pdf z tadeto karty a pravidla a daco z Almanachu :D

16.5.2016 12:32:15

Vybíráme z Bazaru

Gloomhaven: Lví chřtán - Strážkyně prázdnoty
Gloomhaven: Lví chřtán - Strážkyně prázdnoty
Akt. cena: 145 Kč
Končí za: 4 dny

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas