Descent: Výpravy do temnot (2.edice)

xxxxxxxxxo hodnoceno 498x (Seznam vlastníků)

Descent: Výpravy do temnot (2.edice) - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 2 - 5
Doporučený věk: od 14 let
Herní doba: 120 min
Herní svět: Fantasy
Herní kategorie: desková hra, kooperativní, vývoj postavy
Čeština: v balení hry
Vydavatelé:
ADC Blackfire Entertainment - logo
Autoři: Adam Sadler
Corey Konieczka
Daniel Clark
Kevin Wilson
Rok vydání: 2012
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

postava a povolani - kombo

Napadlo me, i na zaklade nekterych diskuzi, kde si hrdinove stezuji jak je VZ pojizdi, ze si muzeme predat zkusenosti z jednotlivych postav a jejich kombinaci s povolanim. Ktere jsou podle vas nejsilnejsi?

Nakonec jsem přidal do popisu i předměty, které se s tím pěkně doplňují ;)
24.10.2017 07:51:14 | Upraveno autorem (porovnej)

Odstřelovač
U nás jsem si navykl používat Lauren+Bounty Hunter. Po zisku Longshot je to celkem paráda.

24.10.2017 08:21:10

Nepolapitelný odstřelovač (Lindel (CoD) - Wildlander (base))
Lindel a jeho hrdinská vlastnost, házet 2mi šedými na test atributů a hodnotou všech atributů 3, ho předurčuje k bezstarostnému životu. Zahrát na něj past nemá význam. (navíc se dá sehnat tuším helma/kápě, která zvedne hodnotu všech atributů ještě o 1).
Jeho hrdinský čin nastavit si útočnou kostku na libovolnou hodnotu ho pak se správným vybavením povyšuje na "doražeče" poručíků atd..
Jeho rychlost a stamina 5 jsou taky úctyhodný parametry.

Smrtícím protivníkem se pro mě, jako VZ, stal jako wildlander (teď nevím jaký je překlad). Je to sice hodně přímočaré povolání, ale přehoz kostky moci při útoku (accurate), přidání záblesku moci (Bow mastery), výhled přes přátelské jednotky (Eagle Eyes) a hlavně +2 dostřel a pokaždé min. 3 zranění při každém útoku (Black Arrow) z něj dělají mašinu na zabíjení.

Ovšem legendární se stal díky Relicu Přesná střela (v kombinaci s Black Arrow dává automaticky dostřel +5!) a přilbou škorpiona (dokonce dostřel +6 celkem).

24.10.2017 08:34:56 | Upraveno autorem (porovnej)

Lindel
podobně na tom je i Lauren.
Další zajímavé kombo je Challara + Battlemage(ChtR)

24.10.2017 17:57:37 | Upraveno autorem (porovnej)

Nekromantka Jasnovidná Kel
Pokud získá armádu mrtvých a posílení oživlé mrtvoly, tak při správné hře kosí vše co vidí (a vidí toho hodně, jelikož ji všechny figurky i překážky neblokují výhled) a použité unavy se ji vrací zpět s každým zabitím. Takže dvakrát za kolo utok na všechny nepřátele, takže skoro nezatavitelná a velký oříšek pro VZ...

26.10.2017 12:52:52 | Upraveno autorem (porovnej)

to Lehino
No tak to je hodně ultimátní :)

27.10.2017 15:12:39

Vybíráme z Bazaru

Delta
Delta
Akt. cena: 40 €
Končí za: 12 dnů

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas