Descent: Výpravy do temnot (2.edice)

xxxxxxxxxo hodnoceno 498x (Seznam vlastníků)

Descent: Výpravy do temnot (2.edice) - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 2 - 5
Doporučený věk: od 14 let
Herní doba: 120 min
Herní svět: Fantasy
Herní kategorie: desková hra, kooperativní, vývoj postavy
Čeština: v balení hry
Vydavatelé:
ADC Blackfire Entertainment - logo
Autoři: Adam Sadler
Corey Konieczka
Daniel Clark
Kevin Wilson
Rok vydání: 2012
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Podobne hry ako Descent

Existuju nejake hry podobne Descentu? Descent vyzera uzasne, cital som aj pravidla, no financne je to dost nad moj limit. Dakujem za odpovede
26.5.2014 12:46:07

Decent
Pokud je Descent (a mám na mysli druhou edici) nad finanční limit, tak s ničím jiným moc nepočítej. Jinak podobné hry jsou třeba Mice and Mystics, Super Dungeon Explore, Dungeons & Dragons: Castle Ravenloft Board Game, Dungeons & Dragons: Wrath of Ashardalon Board Game, Dungeons & Dragons: Legend of Drizzt Board Game, Level 7 [Omega Protocol], Level 7 [Escape] a určitě i dost dalších.
Pokud si chceš vyzkoušet dungeon crawl a máš přístup k tiskárně, můžeš si zkusit vyrobit jeden z prvních: Citadel of Blood - na boardgamegeeku najdeš všechno, co potřebuješ.

26.5.2014 14:42:21

Descent
Jak povedal kolega. tieto hry su drahé, pretože su predražené a obsahuju velké kvantum náradia.
Ja som vychytal Descent aj s rozšírením a navyše postavičkami tuto na bazáre. Robim Pja v DrD 10 rokov, preto viem, že ked raz kuto hru kupiš, k tomu rozširenie a nejaký ten Leutnant pack... je to na celý život. Znovuhratelnosť nevyčerpatelná.Možeš si s tou hrou robiť čo chceš. preto som ochotný do toho investovať. počiatočná investícia je 100€.... ale hra je fakt na celý život, je skvelá, jednoduchá... no proste našetri+ čekuj každý deň bazáre. Alebo objednaj českú verziu, ktorá je vždy lacnejšia ako ENG. v Pražskom web obchode som základnu verziu videl za 41€

26.5.2014 15:35:04

Dorn
vynikající hra, ale nevím, zda je ještě k mání...Stála mě svýho času 660,- /tuším, že nedávno zde byla v bazaru/

26.5.2014 16:38:19

Dorn?
Dorn ? Nie je to nahodou ceska hra? Celkom ma to zaujalo. Ale zaujal ma aj Mice and Mystics :)

27.5.2014 22:30:20

Vybíráme z Bazaru

Pakal
Pakal
Akt. cena: 50 Kč
Končí za: 10 dnů

Nejnovější otázky

další >>

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas