Descent: Výpravy do temnot (2.edice)

xxxxxxxxxo hodnoceno 498x (Seznam vlastníků)

Descent: Výpravy do temnot (2.edice) - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 2 - 5
Doporučený věk: od 14 let
Herní doba: 120 min
Herní svět: Fantasy
Herní kategorie: desková hra, kooperativní, vývoj postavy
Čeština: v balení hry
Vydavatelé:
ADC Blackfire Entertainment - logo
Autoři: Adam Sadler
Corey Konieczka
Daniel Clark
Kevin Wilson
Rok vydání: 2012
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Kde koupit manor of ravens and chains

Ahoj, prosím kde se dají sehnat tyto rozšíření a ostatnirozšířeni hrdinu a nestvůr. Dají se sehnat ještě v čr a budou se ještě dotiskavat děkuji za odpověď
7.6.2020 00:40:40

Kde koupit ? Amazon ...
Ahoj, teď jsem některé rozšíření a figurky dokupoval na německém Amazonu, něco je samozřejmě dražší, některé položky mají dopravu zdarma. Chains the rust tam bylo dostupné jen v německém vydání.

7.6.2020 08:59:54

Není útěcha

Asi to není nějaká útěcha, ale pokud umíš hledat, tak jde najít pnp verze. Což když to nejde sehnat je alespoň nějaká pomoc.

7.6.2020 10:00:44

Obchod
Sleduj obchod Svet-deskovych-her.cz, pokud proběhne dotisk, zcela určitě se tam objeví vše co k descentu existuje. Případně napiš majiteli

7.6.2020 22:45:35 | Upraveno autorem (porovnej)

Kezby
Achjo... Stále doufám že to dotisknou descent mám dva roky, a teď mám konečně možnost si dokoupit rozšíření a oni nejsou k dispozici, jsem hodně překvapený že neni k dispozici ani to nejnovější lost legends. Nemáte někdo nějaké oficiální informace jestli něco nechystaji, snažil jsem prelouskat anglické fóra, ale taky nic moc nepisou.

8.6.2020 14:13:40

Regon23
No dotisk už podle mě nebude, ale vyloučit to samozřejmě nemůžu, jen je to už opravdu docela stará hra a podle toho co se provalilo od jednoho z bývalých zaměstnanců, se chystá nějaká nová velká hra ze světa Terrinothu, která se má snažit konkurovat Gloomhavenu takže i dost možná Descent třetí edice, což by mě upřímně nějak extra nepřekvapilo.

8.6.2020 14:22:10

Není a nebude
Bohužel jsem taky nastoupil až teď a vyhlídky nejsou dobré. Psal jsem i do několika obchodů a shodovali se na tom, že Descent už asi nebude, že nemá ani dodavatel a tak. Nakonec jsem sehnal všechno krabicové až na Chains, ale Manor jsem bral asi před týdnem poslední z deskove.cz a lair z ihrysko.sk. Co se týká zmíněného lost legends, tak to na ihrysku ještě mají.

11.6.2020 23:42:39

,
Lost Legends jsem také včera objednal na ihrisku a manor včera na americkém Amazonu v akci za 30 dolarů takže i s dopravou nakonec za 1200 takže dobrý, Chains v nejhorším vemu na německém Amazonu sice Německa verze ale nevadí. Tam je ještě 17ks tak čekám jestli se někde ještě neobjeví.

12.6.2020 05:01:45

Vybíráme z Bazaru

Machi Koro CZ
Machi Koro CZ
Akt. cena: 200 Kč
Končí za: 6 dnů

Nejnovější otázky

další >>

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas