Descent: Výpravy do temnot (2.edice)

xxxxxxxxxo hodnoceno 498x (Seznam vlastníků)

Descent: Výpravy do temnot (2.edice) - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 2 - 5
Doporučený věk: od 14 let
Herní doba: 120 min
Herní svět: Fantasy
Herní kategorie: desková hra, kooperativní, vývoj postavy
Čeština: v balení hry
Vydavatelé:
ADC Blackfire Entertainment - logo
Autoři: Adam Sadler
Corey Konieczka
Daniel Clark
Kevin Wilson
Rok vydání: 2012
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Heirs of Blood - CZ

Dle informací by Blackfire měl dát ke stažení tuto kampaň zdarma v září 2017 nebo déle. Tak jen pro zajímavost, jestli třeba už někdo nezačal s překladem dříve případně se nechce do toho vrhnout. Ta kampaň totiž vypadá hodně dobře!
8.3.2017 16:12:19

Překlad
Což o to, ono to přeložené je už nějakou chvíli, dokonce tady na zatrolenkách díky Froggerimu.

http://www.zatrolene-hry.cz/spolecenska-hra/descent-journeys-in-the-dark-second-edition-heirs-of-blood-5135/k-stazeni/

Jen z důvodu autor. prav tam nejsou obrazky mapy, takze ti to bez knizky moc nepomuze ;)
Bude fajn až to bude ke stažení, má to být údajně nejlepší kampaň pro descent, aspoň co jsem četl na geek serveru :)

8.3.2017 16:26:11

překlad
Je tam prý dost změn oproti verzi, kterou máte přeloženou

8.3.2017 17:23:03

konečně důvod
proč si Descent po letech váhání pořídit...až teda vyjde to nové vydání ;-)

8.3.2017 17:57:14

Michal-BF
Změny proti tomu vydání ve vazbě? Měl jsem za to, že tam je maximálně trochu jiný layout, ale příběhové texty a dobrodružství se neliší, to by snad FFG zahnrulo i do FAQu pro majitele toho samostatného vydání.

9.3.2017 00:19:36

Froggery
Jen vycházím z toho, že kromě podkladů pro překlad jsme ještě dostali poměrně dlouhý změnový dokument proti originálně vydané kampani. Možná jsou to drobnosti, překlepy, jinak postavené věty... podrobně jsem to nezkoumal, má to už překladatelský tým.

9.3.2017 10:52:56

Fyzická kopie
Napadlo mě, jestli by nebylo možné kampaň nechat vytisknout v extra kopiích. Nikdy to tak hezky nevytisknu a pokud by to bylo možné koupit za třeba 50-100Kc, tak bych vůbec neváhal.

19.4.2017 11:06:41

Vybíráme z Bazaru

Dračí doupě PpZ - příručka pro PJ
Dračí doupě PpZ - příručka pro PJ
Akt. cena: 250 Kč
Končí za: 1 den

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas