nepřihlášený

přihlásit

registrovat

Descent: Výpravy do temnot (2. edice)

Počet hráčů: 2 - 5
Doporučený věk: od 14 let
Herní doba: 120 min
Herní svět: Fantasy
Herní kategorie: desková hra, kooperativní, vývoj postavy
Čeština: v balení hry
Vydavatelé: ADC Blackfire Entertainment
Fantasy Flight Games
Galakta
Autoři: Adam Sadler
Corey Konieczka
Daniel Clark
Kevin Wilson
Rok vydání: 2012
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Barvení figurek

Zdravím, začal jsem barvit figurky do Descentu. Zatím jsem udělal jen elementály na které mám momentálně barvičky. Chci barvit dál, ale barvy jsou šíleně drahé (na další postavu cca 1400 Kč, aby to bylo podle mých představ) a tak nabízím nabarvení elementálů. Po dokončení vypadají téměř totožně jako na tomto videu
https://www.youtube.com/watch?v=f4ToPspvN1k&t=1575s.
Za oba elementály bych chtěl "odměnu" ve výši 3 barviček. Jedna stojí cca 75 - 85 Kč. V momentě kdy budu mít barvy (za své i vaše peníze) na další postavu, začnu barvit dál a s lidmi co jsem jim nabarvil elementály se zase domluvím na nabarvení další figurky a "odměně". Postupem času by jsem měl mít více a více barev a tím pádem by byla potřeba jen menší "odměna" (třeba jen jedna barva) a nakonec nebude potřeba dokupovat žádné další.

Pokud bude zájem, na začátek bych si vzal maximálně od dvou lidí, tedy 4 figurky elementálů a uvidím jak budu stíhat. Jsem z Prahy, takže nejlépe osobní předání.

Upraveno autorem (porovnej)

19.11.2017 19:01:34

nápad

Osobně si myslím, že když s tím chci začít, tak je třeba do toho vrazit peníza jako téměř do všeho (proto jsem minulý týden koupil konečně plnohodnotné barvy po půlroce barvení akrylovkama z Lidlu za 200,-).

Každopádně nápad pěkný a pokud se ti někdo ozve, tak určitě přeju aby se povedlo.

20.11.2017 11:07:52