Descent: Výpravy do temnot (2.edice)

xxxxxxxxxo hodnoceno 496x (Seznam vlastníků)

Descent: Výpravy do temnot (2.edice) - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 2 - 5
Doporučený věk: od 14 let
Herní doba: 120 min
Herní svět: Fantasy
Herní kategorie: desková hra, kooperativní, vývoj postavy
Čeština: v balení hry
Vydavatelé:
ADC Blackfire Entertainment - logo
Autoři: Adam Sadler
Corey Konieczka
Daniel Clark
Kevin Wilson
Rok vydání: 2012
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

aplikace CZ

ahoj, od koupě hry mě dlouho odrazovola nemožnost hrát ve 2 lidech kooperativně, případně solo
ze zdejší diskuse jsem vyčetl, že je přeložena aplikace, která toto umožňuje, může mi někdo odpovědět na následující:
1) když si koupím českou verzi hry, aplikaci dostanu zdarma?
2) nahrazuje aplikace plnohodnotně Pána zla?
3) obsahuje aplikace nějaké přeložené rozšíření?
4) pokud si dokoupím nějaké malé rozšíření v angličtině, mohu si ho odemknout a hrát českoanglickou hru?
5) obsahuje jen scénáře nebo umožňuje nějaký random tvořič mapy?

děkuju, diskuzi tady jsem pročítal, ale jednoznačné odpovědi na všechny moje otázky jsem nenašel
23.1.2019 08:56:21 | Upraveno autorem (porovnej)

odpovědi
Ahoj,
1) Aplikaci si stáhneš zdarma třeba na google play. Placená je tuším jen jedna z kampaní.
2) Ano, aplikace plnohodnotně nahrazuje Pána zla
3) Ano, obsahuje
4) Pokud si koupíš rozšíření, přidáš si ho do aplikace (máš tam knihovnu rozšíření, která vlastníš) a aplikace ti pak generuje mapy, nestvůry a ostatní věci z tohoto rozšíření.
5) Aplikace obsahuje jen dané scénáře. Pokud si chceš tvořit vlastní mapy, je na to nějaký prográmek (zdarma) někde na stránkách FFG (nebo tak někde - to fakt nevím přesně). Zároveň jsou tam i scénáře utvořené ostatními fanoušky hry, které si můžeš volně stáhnout. V těch ale pak bude muset někdo z vás dělat Pána zla, protože ty samozřejmě nemají s aplikací nic společného.

23.1.2019 09:12:51

martannen
5) Na tvorbu vlastních scénářů se dá použít fanouškovský projekt https://github.com/NPBruce/valkyrie/wiki

23.1.2019 09:26:31

děkuju
asi padla bariéra k pořízení hry :)

23.1.2019 09:38:10

Vybíráme z Bazaru

Arkham Horror LCG komplet (9000+ kariet) + Bonusy
Arkham Horror LCG komplet (9000+ kariet) + Bonusy
Akt. cena: 799 €
Končí za: 5 dnů

Offcanvas