nepřihlášený

přihlásit

registrovat

Descent: Výpravy do temnot (2. edice)

Počet hráčů: 2 - 5
Doporučený věk: od 14 let
Herní doba: 120 min
Herní svět: Fantasy
Herní kategorie: desková hra, kooperativní, vývoj postavy
Čeština: v balení hry
Vydavatelé: ADC Blackfire Entertainment
Fantasy Flight Games
Galakta
Autoři: Adam Sadler
Corey Konieczka
Daniel Clark
Kevin Wilson
Rok vydání: 2012
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

aplikace CZ

ahoj, od koupě hry mě dlouho odrazovola nemožnost hrát ve 2 lidech kooperativně, případně solo
ze zdejší diskuse jsem vyčetl, že je přeložena aplikace, která toto umožňuje, může mi někdo odpovědět na následující:
1) když si koupím českou verzi hry, aplikaci dostanu zdarma?
2) nahrazuje aplikace plnohodnotně Pána zla?
3) obsahuje aplikace nějaké přeložené rozšíření?
4) pokud si dokoupím nějaké malé rozšíření v angličtině, mohu si ho odemknout a hrát českoanglickou hru?
5) obsahuje jen scénáře nebo umožňuje nějaký random tvořič mapy?

děkuju, diskuzi tady jsem pročítal, ale jednoznačné odpovědi na všechny moje otázky jsem nenašel

Upraveno autorem (porovnej)

23.1.2019 08:56:21

děkuju

asi padla bariéra k pořízení hry :)

23.1.2019 09:38:10

martannen

5) Na tvorbu vlastních scénářů se dá použít fanouškovský projekt https://github.com/NPBruce/valkyrie/wiki

23.1.2019 09:26:31

odpovědi

Ahoj,
1) Aplikaci si stáhneš zdarma třeba na google play. Placená je tuším jen jedna z kampaní.
2) Ano, aplikace plnohodnotně nahrazuje Pána zla
3) Ano, obsahuje
4) Pokud si koupíš rozšíření, přidáš si ho do aplikace (máš tam knihovnu rozšíření, která vlastníš) a aplikace ti pak generuje mapy, nestvůry a ostatní věci z tohoto rozšíření.
5) Aplikace obsahuje jen dané scénáře. Pokud si chceš tvořit vlastní mapy, je na to nějaký prográmek (zdarma) někde na stránkách FFG (nebo tak někde - to fakt nevím přesně). Zároveň jsou tam i scénáře utvořené ostatními fanoušky hry, které si můžeš volně stáhnout. V těch ale pak bude muset někdo z vás dělat Pána zla, protože ty samozřejmě nemají s aplikací nic společného.

23.1.2019 09:12:51