nepřihlášený

přihlásit

registrovat

Descent: Journeys in the Dark (Second Edition) – The Trollfens

Rozšíření pro hru: Descent: Výpravy do temnot (2. edice)
Počet hráčů: 2 - 5
Doporučený věk: od 12 let
Herní doba: 120 min
Herní svět: Fantasy
Herní kategorie: desková hra, kooperativní, vývoj postavy
Čeština: ke stažení
Vydavatelé: Arclight
Fantasy Flight Games
Galakta
Heidelberger Spieleverlag
Autoři: Adam Sadler
Rok vydání: 2013
Sdílej: Facebook

Megakampaň II 17

Autor: Lehino | 14 hodin 0 minut | 9.5.2019 | 0

Použitá hra: Descent: Journeys in the Dark (Second Edition) – The Trollfens

Hráči: Lehino, NO_NORMAL, Rask a 2 neregistrovaní

Do již sedmnáctého dobrodružství naší druhé MEGAKAMPANĚ byli vylosováni: Lord Hawthorne jako bersekr, mnich Ronan s vymítačskými sklony a svou poloveverkou Pikem, Čarodějka Astarra a lovkyně Laurel. Družina měla vypátrat, co se děje v Zlobřích bažinách. Zlo si vybralo Skarn balíček a otravovat měla i Morana.

 

Družina se vydala do MĚSTA DUCHŮ. Již na cestě Laurela špatně našla cestu, takže hrdinové došli unavení a vyděšení. Astarra se portla do jámy, kde se ochromila, Hawthorne šel doleva, Laurela rovně a Ronan doprava. Lord kostěná hrůza ho však přesně dostihl a zpráskal ho úplně na druhou stranu od zbytku družiny. Na ostatní se vrhli harpyje, měnivci, kostěné hrůzy, ale hlavně kostliví lučišníci, kteří všechny, krom Ronana sejmuli. Ronan se tak vydal aspon sebrat poklady a díky kamenné kůži, léčivé spršce a hlavně díky daru přírody je všechny získal, když nestvůry museli hlídat ležící hrdiny. Nicméně nestvůry si mezitím všechno otočili, nasadili přeživšího, kterého hned popravili. Zlo tak získalo Mistrův prsten, ale hrdinové aspon něco zlata a Ronan kroužkovou zbroj.

 

Dalším dobrodružstvím byla POTRAVA PRO ČERVI. Hrdinové vyrazili na nágy. Ale všechny nestvůry v čele s Bol Gorethem ses táhli k vozu. Ronanovi se 3x nepovedla bouře a bylo i dost missů, takže nestvůry umíraly pomalu. Bersekr shodil zombíky z vozu, takže čas šel naštěstí pomaleji a byl jen 1x zrychlen, přesto se dostal až na 8kapek, když se hrdinům až na pátý utok (Hawthore- 4živ a miss, Ronan 3 a miss a až Laurel uspěla) podařilo zámek rozbít a zachranovat vesničany. Bol Goreth se rozběsnil, ale Laurela na něj stále střílela až ho díky schopnosti první rána dala. Na poslední chvíly hrdinové vytáhli 4 vesničany a ti utekli. Červi sice také utekli, ale Mistrův prsten se stěhoval k hrdinům.

 

V cestě stály TŘI HLAVI, JEDNA MYSL. Hrdinové sbírají poklady a dost zranili lorda harpyji, když sebrali zadní skrýš tretek. Chickree byla zraněna za 9 z 13 a ettin Grugnik za 7, když nastoupili sopeční brouci s Moranou a sir Hawthorne padl. Byl však vzkříšen ledovou sprškou a pobili harpyje a dva brouky. Hawthorne nato už zabil lorda harpiji, která klíč neměla a domlátili sopečnáky. Laurela dostala ettina a vzala mu klíč. Dosbírali poklady a když mělo zlo 6 kapek, tak odešli.

 

Šlo se do finále ZDROJ NEMOCI. Hrdinové si koupili opakovací kuši a obsidiánovou širočinu. Zlo však z místo 3 oživených povolalo Skarna a získalo tak nejen druhého silného bosse, ale i jednu nestvůru navíc schopnou odhalovat a nosit. Laurela zabila opakovačkou dva ferroxe a lord Hawthorne byl zastaven pastí okem. Poté aspon ustál pečet temnot. Ale ferrox s červem sejmuli Laurelu. Bolgorth zahodil 1 a lord ferrox vesničana za 2 na 3. Poklad v močále bohužel nebyl léčivák. Bolgort v močále zaběsnil a sejmul opět Laurel. Skarn odhodil vesničana na 5 a lord oživený na 7 a lord červ také na 9. Bolgort i Skarn dávají plošné utoky, takže všichni dost zranění, pobili aspon červi, aby nemohli utect. Ze slova utrpení a reje strašidel všichni dostali unavy i zranění a pak je Morana s bossákama dostali všechny na zem. Sice se snaží vstávat, ale už je tam těsně udrželi – Bolgorth měl +2 k utoku a byl zraněn jen za 5životů a Skarn jen za 3. Když poslední oživený odtáhl vesničana, tak zlo získalo posední potřebný bod a zvítězilo.

 

A tak se nad zlobřími bažinami rozhořel v temné noci nápis: Vládce zla zvítězil a zlo snížilo už jen na 9-8 pro dobro.

 

 

 

 

 

 

Odehráno v: Praha (Okres: Praha)

Komentáře

Zatím nebyl přidán žádný komentář...

Přidat komentář

Tato funkce je dostupná pouze přihlášeným uživatelům!

Můžeš se přihlásit nebo registrovat.