Descent: Journeys in the Dark

xxxxxxxxoo hodnoceno 163x (Seznam vlastníků)

Descent: Journeys in the Dark - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 2 - 5
Doporučený věk: od 12 let
Herní doba: 240 min
Herní svět: Fantasy
Herní kategorie: desková hra, kooperativní, vývoj postavy
Čeština: ke stažení
Vydavatelé: Edge Entertainment
Fantasy Flight Games
Heidelberger Spieleverlag
Nexus
Autoři: Kevin Wilson
Rok vydání: 2005
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

hrdinové z rozšíření

Zdravím, byl by tu někdo ochoten nescekovat či ofotit karty hrdinů z rozšíření? Dle mého názoru se budu koukat po tom kousku, kde bude zajímavý hrdina. Díky
7.6.2009 18:24:56

hrdinové
Skoro nejjednodušší máš projít si jednotlivá rozšíření na BGG :
Hrdinové z prvních dvou rozšíření:
http://www.boardgamegeek.com/images/thing/24976/page/3
http://www.boardgamegeek.com/images/thing/22361/page/3

7.6.2009 21:04:54

hrdinové
Zdá se mi to, nebo ti hrdinové co jsou tu v obrázcích namalovaní, jsou stejní jako v Runewars?

24.2.2010 09:21:25

hrdinové
Jelikož Runewars jsou ze stejného světa (Terrinoth) jako Runebound a Descent, hrdinové přecházejí z jedné hry do druhé. Tudíž hrdinové vzniknuvší pro Runebound se následně objevili v Descentu a teď i v Runewars.

Co se týče hrdinů, tak buď můžeš projít forky k jednotlivým expanzím na BGG nebo se kouknout do karet od Toma, který doposud zpracoval tři přímá rozšíření k Descentu - WoD, AoD, ToI

24.2.2010 09:32:35

sappho
Nezdá jsou to ti samí.

24.2.2010 09:32:40

stejní hrdinové
Přesně tak a vůbec bych se nedivil použití i jiných obrázků, než jen hrdinů. FFG velice rádi recyklují hotové věci z jiných her a třeba v Drakonovi (zcela jiný svět a hra na jiné téma) naleznete několik hrdinů stejných s těmi z Descenta ... Takže hry ze stejného světa to mají jasné, stejné obrázky, stejná jména, stejné figurky .... šetří to peníze no ...

24.2.2010 11:37:18

a dalsi stejne karty
Co jsem videl obrázky z Runeboundu, tak i karty různých předmětů mají stejné obrázky jako v descentu ...

24.2.2010 12:26:00

tomasV
přesně tak... jenom tam občas vzniká zmatek, že karty se stejným obrázkem se úplně jinak jmenují - třeba Mirror of Shael vs. Mirror of Aldar. Nebo ještě líp "Staff of Fire" v Descentu je v Runeboundu "Mace of Kellos"...

24.2.2010 12:31:00

Vybíráme z Bazaru

ISS Vanguard playmats
ISS Vanguard playmats
Akt. cena: 790 Kč
Končí za: 10 dnů

Offcanvas