Descent: Journeys in the Dark

xxxxxxxxoo hodnoceno 163x (Seznam vlastníků)

Descent: Journeys in the Dark - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 2 - 5
Doporučený věk: od 12 let
Herní doba: 240 min
Herní svět: Fantasy
Herní kategorie: desková hra, kooperativní, vývoj postavy
Čeština: ke stažení
Vydavatelé: Edge Entertainment
Fantasy Flight Games
Heidelberger Spieleverlag
Nexus
Autoři: Kevin Wilson
Rok vydání: 2005
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

"spawn marker from RtL"?

Ahojte. Zatím to mastíme ve dvou a nechci coby hrdina mastit za víc jak dva hrdiny. Hledal jsem alternativy a na fórech BGG jsem našel k tomuto tématu jednu zmínku

We only play 2 player games with 2 heroes.
The only thing you really need to use is the RTL spawn rules (15 threat or reveal new area to flip the marker). I believe Kevin Wilson proposed that sollution himself on FFG boards some time ago.
You don't really need all those home rules, just go with the sparn marker from RTL, in our games the heroes managed to beat almost all vanilla quests + almost all ToI quests. And we're using all the expansions.

Pravidla k Road to Legend jsem zběžně prolít, ale ačkoli v soupisu komponent něco jako "spawn circle marker" je, nic bližšího jsem tam nenašel. Nevíte někdo jak to funguje? Odvozuju, že to bude asi nějaký žeton, který se otočí červenou stranou nahoru ve chvíli kdy OL sešle Spawn kartu, a zpátky se otočí až když zaplatí 15 threat tokenů, nebo hrdinové otevřou další dveře...ale bůh suď, jestli je to správně:-)
30.12.2010 20:37:21

Polylux1
Přesně tak, jenom není moc "circle" ;) Vypadá jako ovál s červenýma očima svítícíma ve tmě - jakmile OL sešle spawn, musí je zhasnout. Pokud chce znovu spawnovat, musí zaplatit 15 threatů a oči znovu rozsvítit - pak teprve musí zaplatit za vlastní spawn.

31.12.2010 10:53:21

Vybíráme z Bazaru

Tang garden
Tang garden
Akt. cena: 6500 Kč
Končí za: 5 dnů

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas