nepřihlášený

přihlásit

registrovat

Deadzone

Počet hráčů: 2 - 4
Doporučený věk: od 12 let
Herní doba: 60 min
Herní svět: Sci-fi
Herní kategorie: válečná
Čeština: ke stažení
Vydavatelé: Mantic Games
Autoři: Jake Thornton
Rok vydání: 2013
Sdílej: Facebook, Google+

Popis hry

Upravit

Deadzone je rychlá hra na pomezí deskové hry a wargamingu. Je o rychlou přestřelku zasazenou do sci-fi univerza jménem Warpath. Hráči kontroluji jednu ze zvolených frakcí zpravidla tvořenou elitními jednotkami, hrdiny, specialisty na těžké zbraně až po řadové vojáky.

V základní sadě jsou na výběr dvě frakce, Enforcers - speciální policejní jednotky a Plague - mutanti, ale máte možnost si pořídit další rozšiřující armády z tohoto univerza (aktuálně je jich 6). Své vojáky můžete v průběhu bitvy dokonce upgradovat a dovybavovat pomocí zbraní a bonusů které se na bojišti nacházejí. Kulomety, lékárničky, granáty ... to je vše je standardně k nalezení, ale pozor, některé lákadla ukrývají i skryté pasti!

V Deadzone se spojuje zuřivá akce a zábava z unikátnosti každé hry. Modulární hrací terén vám umožní sestavit vždy unikátní bojiště. Samotný souboj kombinuje kostky a bojové karty. Je jedno, jaký zvolíte způsob, kterým se prostřílíte, nebo probijete bojištěm a kolik sil vás to bude stát. Důležité je splnit úkol.

Tohle vše se odehrává na čtvercovém hracím plánu znázorňující ruiny města, na kterých si můžete vytvořit vlastní objekty, budovy a to dokonce v trojrozměrném prostředí, protože budovy můžete stavět i do poschodí.

 

Autor: paladin91