Dead Reckoning

xxxxxxxxxo hodnoceno 4x (Seznam vlastníků)

Dead Reckoning - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 1 - 4
Doporučený věk: od 14 let
Herní doba: 150 min
Herní svět: Piráti
Herní kategorie: desková hra
Čeština: není
Vydavatelé: Alderac Entertainment Group
Autoři: John D. Clair
Rok vydání: 2020
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Dojmy

Mohl bych Vás, kteří jste hru již hráli, abyste se podělili o své dojmy ze hry?..:)

9. srpna jde hra znovu na Kickstarter i s nějakými novinkami, hra se mi moc líbí a jsem silně přikloněn k tomu ji podpořit..;)

Tím jsem chtěl říci, že budu moc rád, když mi řeknete, že lépe utratím moje finance, abych si v zimě mohl alespoň za něco zatopit troškou toho zkapalněného zemního plynu..:D

5.8.2022 22:34:04

Pozri si moju recenziu :) tazko sa to opisuje ale je to vazne sranda

9.8.2022 19:26:41

Drk

Jsou pravidla těžká na překlad?

10.8.2022 08:33:59

Ta hra není dokonalá, ale baví nás hodně :) Mechanismus upgradu karet je super, přináší dobrá rozhodnutí (budu se specializovat? Nechám si kartu pro upgrade 2 až 3 kola, čímž ty 2 kola zahraju méně akcí, ale pak budu mít silnou kartu?). Boj může být o náhodě, ale to je vlastně účel. Mám pocit, že ve více hráčích dává větší smysl soustředit se na výzbroj a boj, naopak ve 2 se bojuje spíš na konci nebo na setkáních.

Po pár hrách jsme zařadili i rozšíření a jsou fajn. Přináší hlavně více karet setkání a může / nemusí se to hrát kampaňově, pravidlově téměř žádná změna. Druhé větší rozšíření bohužel nemám. Do nového KS určitě půjdu.

10.8.2022 10:21:02

@Drk Co myslíš tím těžká? Je potřeba přeložit minimálně 17 stránek a zpátky to vysázet - pravidla obsahují hodně grafiky. Zbývajících 14 stránek je popis karet, obsah krabice, není to nezbytné.

10.8.2022 10:51:59

@CzechWin Záleží, co přesně tě na té hře láká - jestli hlavně card-crafting, tak je možná lepší Mystic Vale Essential Edition, který se prodává kolem 2000 a obsahuje základ+3 expanze.

10.8.2022 10:54:08

Omlouvam se za OT. Rad bych se zeptal, zda se da hra koupit v CR. Ted koukam, ze by se mel oldozesilat posledni KS, ale nikdo hru zatim nema v nabidce.

30.8.2023 16:27:02

@BladeBrown Na začátku příštího roku bude další kampaň na nové rozšíření a dotisk..:) Pokud vím, v retailu to nikdo nemá v nabídce.

30.8.2023 18:51:14

Hra neni dostupna pres retail. Jediny zpusob jak se k ni dostat je pres KS nebo nekde na bazaru. AEG ji ani neprodava ve svem stanku v Essenu. 

31.8.2023 08:10:43

Dojmy.

Jak hru hru hodnotite s odstupem casu ? Hru jsem aktualne poridil, ale jeste nehral.

Staci zaklad, nebo se vyplati poridit i rozsireni (ktere jsou mimochodem extra drahe 45,45,59 USD) ?

Mohou pak zustat rozsireni soucasti zakladni hry ? Neni v tom pak uz chaos ?  

Co jsem vypozoroval, tak je vzdy cast rozsireni nejaky skryty obsah a zbytek obsahu rozsireni obohacuje zakladni hru.

Diky za postrehy.

4.3.2024 13:34:38

Vybíráme z Bazaru

Armádní generál
Armádní generál
Akt. cena: 650 Kč
Končí za: 1 den

Nejnovější otázky

další >>

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas