Dark Souls: The Board Game

xxxxxxxooo hodnoceno 47x (Seznam vlastníků)

Dark Souls: The Board Game - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 1 - 4
Doporučený věk: od 14 let
Herní doba: 120 min
Herní svět: Fantasy
Herní kategorie: desková hra, kooperativní, vývoj postavy
Čeština: undefined
Vydavatelé: Steamforged Games Ltd.
Autoři: neuvedeno
Rok vydání: 2017
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Dark Descent (spojení Descenta a Dark souls)

Lidé i v diskuzi an kicku píší o malém množství tilů (mapy). Napadlo mě spojení descent (procházení dungeonu, poklady atd) a boje v Dark souls... Co na to udělat vláknu a posléze i přípravy? Myslím, že by to byla totální bomba:))) Co vy na to?:)
21.4.2016 17:22:41

Neznalec
Vím, že problémy jsou od toho, aby se řešily a nechci být potížísta. Nicméně mi přišlo, že díly nejsou klasické čtverce. A pak je otázka, když ve hře je Boss řízen hrou, aby to fungovalo. Jestli jsem to pochopil funguje tam nějaké směrování apod. (omlouvám se za terminologii). Jde mi o to, že tím že souboje jsou asi originální, bude jim nejspíš přizpůsobena i mapa. Snad rozumíš, kam mířím, ale nechci brát motivaci :)

21.4.2016 21:14:57

Rukavicka
Ano vím jak to myslíš a problém nevidím.
Čtverce se mohou používat pro boj. To znamená přijde do lokace s bosem či minibossem či grunty a použiješ čtverec na vyhodnocení boje. Pak pokračuješ normálně na mapě z descentu:)
Uvidíme jak bude fungovat systém hry crawlingu. Třeba to mají nějak pořešené :)

25.4.2016 13:25:41

nadšení
Sleduji Dark Souls, hlavně proto, že tahle hra dokázala obrovským způsobem na sebe strhnout pozornost, ale neplánuji do tohoto rychlíku naskočit. ZATÍM mám pocit, že Dark Souls bude hlavně o soubojích. Myslím si, že dungeon bude velký jen natolik, aby ses co nejrychle nařachal a vyrazil na Bosse. Zaslechl jsem něco o 8 oboustraných deskách, nevím jestli krom toho bude k mání něco víc, zatím jsem to tak nepochopil.
Descent si myslím, že je právě o objevování a procházení tady toho světa, abych ten pocit u hry měl, musí být mapa velká jak jídelní stůl, asi mi rozumíš :)
Spojením obou her může vzniknout zajímavá kombinace, proč ne?

... osobně si rád hry obohacuji. Do Rexe jsem si přidal rasu. Teď jsem se zakoukal do kostkové Duny a souboje mi přijdou suché. Možná zkusím diskuzi podobnou té tvé a dost možná se dočkám komentáře podobnému tomu mému. Držím palce :)

25.4.2016 14:19:28

Vybíráme z Bazaru

Hrací podložka pro DIVUKRAJ motív PERLAVA
Hrací podložka pro DIVUKRAJ motív PERLAVA
Akt. cena: 350 Kč
Končí za: 13 dnů

Offcanvas