Ďábelský profesor a Citadela času

xxxxxxxooo hodnoceno 44x (Seznam vlastníků)

Ďábelský profesor a Citadela času - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 2 - 4
Doporučený věk: od 8 let
Herní doba: 45 min
Herní svět: Sci-fi
Herní kategorie: kooperativní
Čeština: undefined
Vydavatelé:
ADC Blackfire Entertainment - logo
Autoři: Brett J. Gilbert
Matthew Dunstan
Rok vydání: 2017
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Dojmy

Pomalu nám jde do prodeje česká verze a tak by mě zajímalo, zda někdo kdo má již cizojazyčnou verzi nahranou může sdělit dojmy z hraní.
*-*
20.6.2018 09:03:25

...

též by mě zajímaly dojmy, kdyby se někdo chtěl podělit :-)

17.7.2018 16:01:44

Dojmy
Hrál jsem hru dvakrát a 1x výhra a 1x prohra. Každá postava má svůj akční balíček karet a každá postava se specializuje na něco jiného. Jeden je např. mistr pohybu, druhý umí přetáčet čas apod. Na začátku tahu si hráč dobere 2 akční karty a jednu může zahrát. Často tak má dilema, kterou kartu použije. Připadalo mi, že jsme u hry komunikovali víc než např. u Pandemicu nebo Záchranářů. U Záchranářů je často hned jasné, co má hráč udělat. Zde mi připadá, že je více možností. Počítáte čas jestli stihnete poklad vyzvednout, jaké dveře otevřít, který vypínač deaktivovat apod. Na konci tahu se hýbe profesor pomocí kostek, zavírá dveře, znovu aktivuje vypnuté zařízení a posunuje čas. Pokud žeton času dojde k žetonu pokladu je poklad ztracen.

Mě hra bavila.

17.7.2018 18:10:11

Dojmy

Hra má pěknou stmosféru, bohužel je silně o náhodě. První 4 hry jsme bezkonkurenčně prohráli. Potom přišla pátá hra a my jsme vyhráli s prstem v nose a profesor měl jen jeden poklad.

Hodně záleží na rozmístění spínačů, jaké poklady a kde se objeví a brutálně na hodech profesora. Někdy vám dvěma hody prohraje celou hru, někdy vám naopak hraje do karet.

Jinak ale zábavná hra a po každé prohře si člověk říká příště tě dostanu.

26.9.2018 13:20:33

Dojmy

Hra má pěknou stmosféru, bohužel je silně o náhodě. První 4 hry jsme bezkonkurenčně prohráli. Potom přišla pátá hra a my jsme vyhráli s prstem v nose a profesor měl jen jeden poklad.

Hodně záleží na rozmístění spínačů, jaké poklady a kde se objeví a brutálně na hodech profesora. Někdy vám dvěma hody prohraje celou hru, někdy vám naopak hraje do karet.

Jinak ale zábavná hra a po každé prohře si člověk říká příště tě dostanu.

26.9.2018 13:20:34

Krátké hodnocení
Hru máme od Vánoc,

za mě rozhodně pěkně graficky zpracovaná hra. Je tam sice hodně velký podíl náhody, ale hra je zábavná. Trochu trpí kooperačním syndromem alfa hráče. Nejlepší určitě ve dvou hráčích. Zkoušeli jsme ve čtyřech a to je snad nemožné profesora porazit, nelze pak vůbec nic plánovat dopředu. Jinak jsem vyzkoušel i jako solo variantu, kdy jsem hrál za dvě postavy a funguje v pohodě. Beru jako dobrou rodinnou hru, která určitě pobaví.

2.2.2019 10:20:00

Vybíráme z Bazaru

Duna: Impérium  CZ + promo karta
Duna: Impérium CZ + promo karta
Akt. cena: 47 €
Končí za: 16 hodin

Nejnovější otázky

další >>

Offcanvas