Cyclades: Hades

xxxxxxxxxo hodnoceno 81x (Seznam vlastníků)

Cyclades: Hades - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Rozšíření pro hru: Cyclades
Počet hráčů: 2 - 5
Doporučený věk: od 10 let
Herní doba: 90 min
Herní svět: Starověk
Herní kategorie: desková hra, strategická, budovatelská, válečná
Čeština: není
Vydavatelé: Asmodée Editions
Matagot
REBEL.pl
Autoři: Bruno Cathala
Ludovic Maublanc
Rok vydání: 2011
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Velikost krabice, vejde se do původní?

Ahoj, zahráli jsme si s kamarády pár her Cyclades bez rozšíření a podle mě je to fakt megahustěluxusní hra, kterou jsem si od začátku zamiloval. Do budoucna určitě plánuji nakoupit rozšíření, minimálně Hadese. Jaké rozměry má krabice? Je tak velká jako basic Cyclady? Dají se komponenty nutné ke hraní s rozšířením uložit ke komponentám základní hry do krabice od základu?

Děkuji moc :) Cycladám zdar!
20.8.2015 12:29:01

vejde...
..naprostý souhlas, I u mě je hra v top 5. Hadese mám a je to s ním ještě megahustěluxusnější!!! Krabice je cca poloviční a všechny komponenty se vejdou do půvudní krabice hry. Mám tam I rozříření z Kemetu :-)

20.8.2015 12:47:44

hracik
Super, děkuju :) Už mám objednáno, bohužel kvůli tomu, že jsem objednal ještě Dominion a One Zero One, tak to bude chvíli trvat, není vše skladem :)

28.8.2015 13:00:41

Kaleb
Ahoj, Cyclades s Kemetem u mě jednoznačně v tom 10. Hades se do puvodní krabice vejde bez problému. Navíc pokud by sis koupil i rozšíření Titan tak to cele (zakladni hra + Titan + Hades) vleze do krabice od titána a ta je menší než základní krabice. Já mám všechna rozšíření s vlastnim insertem v zakladni krabici koukni do fotek k Cyclades je to tam ve fotkach.

Jinak Hadese jsem hral cca 1x a je to opravdu bozi rozsireni, naprosto to zmeni taktiku v cele hre protoze se mobilita a zpusob dobyvani vyrazne zmeni. I titanu je to prakticky to same, at uz jedno nebo druhe rozsireni je prakticky nutnost pro fanouska hry.

28.8.2015 13:51:55

Vybíráme z Bazaru

Hra o trůny - nová, nejlevněji!
Hra o trůny - nová, nejlevněji!
Akt. cena: 999 Kč
Končí za: 5 dnů

Nejnovější otázky

další >>

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas