Cyclades: Hades

xxxxxxxxxo hodnoceno 81x (Seznam vlastníků)

Cyclades: Hades - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Rozšíření pro hru: Cyclades
Počet hráčů: 2 - 5
Doporučený věk: od 10 let
Herní doba: 90 min
Herní svět: Starověk
Herní kategorie: desková hra, strategická, budovatelská, válečná
Čeština: není
Vydavatelé: Asmodée Editions
Matagot
REBEL.pl
Autoři: Bruno Cathala
Ludovic Maublanc
Rok vydání: 2011
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

první dojmy

Tak jsme to testli na kroužku s klukama. Cyclady mají moc rádi, takže se na můj návrat z essenu těšili. JInak překvapení to pro mě není. Tedy hráli jsme druhý a třetí modul. Hades a hrdinové. Hades dělal to, co jsme očekávali. Tedy podstatně víc se válčilo a dělá to ze hry více agresivní hru. Což je pro nás plus. alespon nemusíme používat naproxovanýho arese.
Hrdinové také dělali to co jsme očekávali. Tedy, že zvýší šance jak postavit metropoli. A rázem bylo víc věcí k hlídání. Z prvního hraní jsem nadšený!
24.10.2011 19:52:27

sakra
ja doufal ze to napises ze to nestoji za to, prece jen je to hafo penez, otazka je jestli za malo muziky?

24.10.2011 20:13:58

hernajz
Toto chcu!! Kdo to prodá? ;-)

24.10.2011 20:27:20

kluci
no mně se to líbí moc. Kluci na kroužku to žerou děsně. Tak jsem zvědav na příští týden. To dáme i ten zbytek. Patrně. I když jsem si přivezl spousut jiných věcí a nestíhám to sehrát. DO příštího týdne nabarvím a nafotím. :)
A co se týče té muziky. Já se chlácholím, že v těch eurech to tolik nebolí. 30 fufníků... je to lepší než našich pár set. Jsem rád, že jsem to všechno sehnal a koupil si i ty podělaný pytlíky na peníze pro jednotlivý národy. :D

24.10.2011 22:18:52

Elenistar
Mohol by si potom popisat viac ked odohras par hier.Kyklady prave cestuju ku mne domov z Nemecka a rozmyslam aj nad rozsirenim,ked uz sa blizi jezisko.Dik.

24.10.2011 23:19:02

Elanistar
a ja furt uvažoval k čemu jsou ty pytlíky za 5 eček co jsem koupil :-)

25.10.2011 06:20:41

Vybíráme z Bazaru

Spirit Island + Branch & Claw (EN)
Spirit Island + Branch & Claw (EN)
Akt. cena: 1800 Kč
Končí za: 10 dnů

Nejnovější otázky

další >>

Offcanvas