Cthulhu: I smrt může zemřít

xxxxxxxxxo hodnoceno 181x (Seznam vlastníků)

Cthulhu: I smrt může zemřít - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 1 - 5
Doporučený věk: od 14 let
Herní doba: 120 min
Herní svět: Fantasy, Horror
Herní kategorie: desková hra, kooperativní
Čeština: v balení hry
Vydavatelé: REXhry
Asmodée Editions
CMON Limited
Edge Entertainment
Game Harbor
Guillotine Games
Hobby World
Portal Games
Autoři: Eric M. Lang
Rob Daviau
Rok vydání: 2020
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Unspeakable box KS

Zdravím ak by mal niekto na predaj tento Unspeakable box + promo scarlett tak rád kúpim :) 

17.5.2021 13:02:42

Nevím jestli byla uspokojena tato žádost, ale mám stejnou potřebu :-) … pokud by měl někdo na prodej KS Unspeakable box, měl bych zájem.

25.1.2022 21:56:21

Neplánuje prosím někdo přeložit obsah Unspeakable boxu, který nebyl oficiálně přeložen? Díky

2.11.2022 08:57:57

Unspeakable box bude opět dostupný v rámci nové kampaně jako add-on položka v late pledge, za 120USD bez dopravy.

Objednat a uhradit lze max. do 31/01/2023.

Předpokládám, že její dostupnost bude poté mnohem lepší.

 

JN

2.1.2023 11:12:32

Dobrej všem,

jen pro upřesnění - jsou v Unspeakable Boxu jen prví tři ztracené epizody nebo se tak nachází i další "standardní" epizody? 

Dík za upřesnění, 

z popisu to není bohužel až tak patrné - jsou uváděny 3x epizode boxes (předpokládám ty lost ones) a 6x epizode cards - čemuž moc nerozumím jelikož tam jsou ty ztracené epizody, ve kterých ty příslušné epizode karty pravděpodobně jsou, a i kdyby ne tak je to poměr 3 vůči 6, což také nedává moc smyslu.

Hodlám využít do 31/1 otevřený pledge manager pro objednání. 

JN

 

3.1.2023 11:46:05 | Upraveno autorem (porovnej)

Ahoj, 

chtel jsem se zeptat zda v ramci late pledge poridit samostatne Elder Box:Azatoth, a/nebo Lost epizode 4.
 

Dik
 

3.1.2023 19:44:19

Bohužel ne,

samostatně v late pledge je v nabídce Unspeakable box, Season four box, Ithaqua jako Elder One box, dvoje provedení kostek, box se zvířecími spojenci/pomocníky, a velká soška Cthulhu v R´yleh rising  s dalším vybavením; a to je vše. 

4.1.2023 07:44:08 | Upraveno autorem (porovnej)

Vybíráme z Bazaru

Mare Nostrum Empires + Atlas + budovy
Mare Nostrum Empires + Atlas + budovy
Akt. cena: 2199 Kč
Končí za: 2 dny

Offcanvas