Cthulhu: I smrt může zemřít

xxxxxxxxxo hodnoceno 196x (Seznam vlastníků)

Cthulhu: I smrt může zemřít - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 1 - 5
Doporučený věk: od 14 let
Herní doba: 120 min
Herní svět: Fantasy, Horror
Herní kategorie: desková hra, kooperativní
Čeština: v balení hry
Vydavatelé: REXhry
Asmodée Editions
CMON Limited
Edge Entertainment
Game Harbor
Guillotine Games
Hobby World
Portal Games
Autoři: Eric M. Lang
Rob Daviau
Rok vydání: 2020
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Taktika proti Černé Koze.

Ahoj všem. Nemáte někdo nějakou radu, jak na Shub-Nigguratha? Nám se vůbec nedaří. Zatím se nám zdá, že priorita je schopnost nenápadnost, aby hrdiny neobtěžovala záplava Dark Spawnů na mapě. Taky je třeba hodně tlačit na pilu, protože prastarý hru ukončí extrémně brzo. Jaké zkušenosti máte Vy?

22.6.2022 19:44:07

Já hrál proti ní jen jednou. V tom scénáři, kde byla možnost nechat vybouchnout pole a dalo to zranění podle toho, kolik je tam žetonů ohně. Tak tam to bylo easy. 1 postava tam došla a po cestě “nasbírala” všechny ty pomocníky. Ti jí pronásledovali na to pole a BUM. :D Jak v jiných scénářích, to netuším.

22.6.2022 22:47:56

Hele dřív jsem Kozu považoval za nejtěžší, ale paradoxně možná patří k těm “lehčím”. :-D Za mě se teda osvědčil Rasputin s vymaxovaným Rváčem a druhým levelem Tajného vědění v kombinaci se Sestrou Betty či střelcem pro support. Dá se takhle porazit v sólu či ve dvou. 

22.2.2023 09:50:18

Tak, chce to AOE damage, ať už výbuchem ve scénáři, nebo schopností rváče, nebo jinak. A pak ta postava co má tu možnost je má ideálně nalákat všechny k sobě a zničit. Ale jo, je to hnusný boss. Už i kvůli tomu, že od určité chvíle spawnuje 2 pomocníky najednou. Protože spawne jednoho, pak dá 1 dmg všem figurkám a tím pádem i pomocníkovi a ten spawne dalšího. Jako tohle když jsem viděl, tak se mi chtělo brečet. Ale dali jsme to. díky Rváčovi. :)

22.2.2023 10:34:35

Vybíráme z Bazaru

Gloom od Kilforth vo fólii
Gloom od Kilforth vo fólii
Akt. cena: 890 Kč
Končí za: 3 dny

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas