Cthulhu: I smrt může zemřít

xxxxxxxxxo hodnoceno 193x (Seznam vlastníků)

Cthulhu: I smrt může zemřít - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 1 - 5
Doporučený věk: od 14 let
Herní doba: 120 min
Herní svět: Fantasy, Horror
Herní kategorie: desková hra, kooperativní
Čeština: v balení hry
Vydavatelé: REXhry
Asmodée Editions
CMON Limited
Edge Entertainment
Game Harbor
Guillotine Games
Hobby World
Portal Games
Autoři: Eric M. Lang
Rob Daviau
Rok vydání: 2020
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Skladování

Poslední dobou mi přijde, že se zlepšuje vnitřní skladování her. Ne tak u DMZ. Otevřu krabici a vidím krabičky, krabičky a plasty na figurky. Krabice plná a říkám si..hm vyloupu to a kam to dám?

Kde skladujete mapy a žetony tak, aby byly k krabici?

 

27.1.2022 12:41:49

No já si tisknu aktuáoně toto na mapové dílky: https://www.thingiverse.com/thing:4864384

A chystam se pak na tohle: https://www.thingiverse.com/thing:4325206/files

27.1.2022 12:57:06

Taky jsem nad tim chvilu elaboroval jak to tam naskladam. Zetony sli do pytliku a vlezli se v pohode do prihradek te plasitkove nudle s charakterama, kultistama, atd.
Mapy a ostatni věci prostě šli na krabičky.

31.1.2022 09:43:12

Mapové díly žádný problém, prostě nahoře pod víkem s pravidly. Ostatní v přihrádkách. Vše se tam v pohodě vejde. 

31.1.2022 10:52:41 | Upraveno autorem (porovnej)

Mně se ten původní insert zdá dost nešťastnej, když máš obě rozšíření stejně jako já. Vyřešil jsem to jednoduše a kompletně všechno vyházel a dal jednotlivý komponenty, figurky, kartičky apod., do sáčků a vše se tam krásně vejde, aniž by to cestovalo nebo jsem měl strach o poničení figurek. Jen je potřeba těch sáčků hodně a v různých velikostech. :-)

6.7.2022 20:09:04

Poslednou dobou som na nete márne hľadal, ako uskladniť dvoch extra prastarých v základnej krabici.. asi sa to teda nebude dať a jediné možné riešenie je to čo spravil Seabeast.

Ak máte nejaké iné alternatívne riešenia alebo nejaký špeci insert, ktorý to zvládne, podelte sa prosím. :-)

29.7.2023 17:29:57

Vybíráme z Bazaru

Munchkin CZ
Munchkin CZ
Akt. cena: 120 Kč
Končí za: 1 den

Offcanvas