Cthulhu: I smrt může zemřít

xxxxxxxxxo hodnoceno 194x (Seznam vlastníků)

Cthulhu: I smrt může zemřít - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 1 - 5
Doporučený věk: od 14 let
Herní doba: 120 min
Herní svět: Fantasy, Horror
Herní kategorie: desková hra, kooperativní
Čeština: v balení hry
Vydavatelé: REXhry
Asmodée Editions
CMON Limited
Edge Entertainment
Game Harbor
Guillotine Games
Hobby World
Portal Games
Autoři: Eric M. Lang
Rob Daviau
Rok vydání: 2020
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Sezóna 4?

https://youtu.be/vIGtQxn7hM0 . To už bude i 4 sezóna?

28.3.2023 21:16:11

Ano, sezóna 3 a 4 proběhla KS cca 3 měsíce zpět.

28.3.2023 22:49:08 | Upraveno autorem (porovnej)

Jej, tak to, že tam je rovnou i 4ka mi uteklo :) Super.

29.3.2023 07:32:38

Doufám, že do tohohle Rexíci půjdou :) Přece jen je tady navíc i jeden nový prastarý ;) Ve druhé sezóně nebyl, to byl pro Rexíky důvod navíc, proč do toho nejít, ani se jim moc nedivím. Ale tenhle prastarý vypadá luxusně!

29.3.2023 10:32:04 | Upraveno autorem (porovnej)

já teda v sezónu 2 pořád věřim (no dobře, spíš doufám) vzhledem k tomu jak dobrý a hlavně různorodý scénáře u týhle hry jsou tak absence Prastarého by mě nijak nemrzela, naopak zdvojení počtu scénářů i vyšetřovatelů je něco co cheš… :) 

29.3.2023 13:11:21

Jasně, chceš hlavně co nejvíce scénářů ;) Ale každý prastarý navíc se hodí :D Jestli ale vydají tu sezónu 3 (i třeba s dalším extra prastarým - Ithaqua), tak už tehdy bude obsah hry (resp. kombinace obsahu) téměř nevyčerpatelný. Sezóna 2 a 4 by byly třešničky na dortu :)

29.3.2023 14:13:41

A součástí posledního late pledge byly v kickstarteru i 4 nové, tzv. ztracené epizody s vlastními monstry (Hypnos, čarodějnice z Witch House atd.).

a byla tam také možnost si přiobjednat i Unspeakable box s třemi ztracenými epozodami.

S těmi se pravděpodobně v čj. nesetkáme.

JN

29.3.2023 15:44:00

@jabbajindrich Tak ono není problém si to počeštit, to je to nejmenší, obzvlášť když se jedná o pár kartiček, ale zas nemusím mít všechno :) 4 sezóny budou až až :)

30.3.2023 08:56:48

Přidávám aktuální info k českému vydání dalších sezón.

Psala jsem Rexíkům, protože mě zajímalo, zda bude dotisk těch dvou prastarých, co se prodávali samostatně a ano už jsou v tisku a budou koncem léta a zároveň jsem se zeptala i na další řady a už se připravuje třetí řada, která je samostatně hratelná a pak se plánují vrátit k druhé sadě (v té nejsou nový prastaří, takže je to opravdu jen rozšíření)

2.5.2023 12:33:01

Vybíráme z Bazaru

Senjutsu: Bitva o Japonsko
Senjutsu: Bitva o Japonsko
Akt. cena: 820 Kč
Končí za: 12 hodin

Nejnovější otázky

další >>

Offcanvas