Cthulhu: I smrt může zemřít

xxxxxxxxxo hodnoceno 196x (Seznam vlastníků)

Cthulhu: I smrt může zemřít - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 1 - 5
Doporučený věk: od 14 let
Herní doba: 120 min
Herní svět: Fantasy, Horror
Herní kategorie: desková hra, kooperativní
Čeština: v balení hry
Vydavatelé: REXhry
Asmodée Editions
CMON Limited
Edge Entertainment
Game Harbor
Guillotine Games
Hobby World
Portal Games
Autoři: Eric M. Lang
Rob Daviau
Rok vydání: 2020
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Překlad

Ahoj, je tady prosím někdo, kdo by se do toho pustil?
3.12.2019 09:18:40

Překlad do CZ
Žádné novinky ohledně překladu pravidel, případně komponent? ...????

17.7.2020 16:29:39

Překlad do CZ
Že by nakonec ofiko od Rexíků (viz. jejich fb)...? ;)

29.8.2020 01:16:47

Preklad rexu
Me to teda dost prekvapilo, protoze mi prijde, ze o tu hru v CR snad nikdo ani nezavadil. Natoz se poustet do prekladu vcelku prazdne krabice zakladni hry. Snad s tim pundou na trh i s druhou sezonou... coz bohuzel ale stale nepomuze vyresit, ze tam budou porad jen dva prastari.... to je malo ...
______________________________________________________________
3D tisk: inserty, blbiny, vlastně cokoliv.
https://www.zatrolene-hry.cz/diskuse/koutek-kutilu-5/3d-tisk-insertu-21039/

29.8.2020 16:18:34

Khalashnikovf
Mňo nevím, jestli jsi krabici viděl, ale je vše jen ne poloprázdná. Je narvaná k prasknutí komponentama a už základ dává velmi slušnou variabilitu z několika důvodů. Za prvé tu fakt záleží na kombinacích postav, protože ty jsou dost různorodé a prochází ve scénářích vývojem. Za druhé, každý ze scénářů jde hrát s jedním ze dvou prastarých a ti jsou jiní. Mají svoje nohsledy, své karty Mythosu a zážitek se liší. No a scénářů je v základu šest. Vzato kolem a kolem ti jen základ pravděpodobně snadno vystačí na 20+ her, protože jich i dost prohrajete (mluvím z vlastní zkušenosti, vyhrát tu není snadné...).
To že se o tom tady nemluví je věc druhá, nicméně venku to je populární a výborně hodnocená hra ;) To že se jí nemusí dařit je pravda, ale nám přijde tak dobrá, že jsme se do toho rozhodli jít ;)

CEO REXhry a PlanetaHer.cz

30.8.2020 12:35:27

Aneken
Za mě palec nahoru, patří mezi mé top hry. První mise byla pro mě úspěšná až na 4 pokus. Cthulhu je prostě silný neřád. Atmosféra je u hry skvělá a pro začátek 2 prastaří stačí. A opravdu základní krabici nejde skoro zavřít.

30.8.2020 12:49:52

Snad...
se bude dařit natolik, že přijde i Season 2 a další prastaří :)

30.8.2020 14:41:33

Ew

Super
Už odkladám euricka bokom :-D

30.8.2020 17:04:03 | Upraveno autorem (porovnej)

Termín
Neviem, či som to len prehliadol, ale bol niekde spomenutý očakávaný termín?

30.8.2020 17:35:30

Termin
Rex hry a terminy :)

Zatim je široký pojem 2021
___
redaktor Deskofobie

30.8.2020 18:04:26

Yedle
jasne, viem :) ale tak približne som len chcel vedieť, takže ďakujem

30.8.2020 18:07:35

...
Tak edičák je poměrně dost nabitý, ale na tohle asi bude tlak dostat to ven asi trochu větší...
________________________________
BLACK LIGHT STUDIO | Graphic Design

30.8.2020 18:22:16

Termin
Jsem v klidu s termínem, na Black Orchestru jsem čekal skoro 2 roky a je zase odsunutá :) Takže tohle řadím do šuplíku "až to bude tak to bude" a naděje na 2021 radši nepřipouštím.

30.8.2020 19:43:22

:)

Super, akurát som sa pred pár dňami bavil o tejto hre s Bartyxom na jeho kanale jutub,že žáner Lovecrafta upadá a strašne do popredia ide marvel , taktiež som spomenul tuto hru že by mohla byť vidaná a hovoril že asi velke balenie niečoho takeho ako je Cthulhu nevydá nikto...no a bum rexhry oznamilo že as do toho pusti...takže ja len držím palce nech vo vyjde a v rexhrách vedia naozaj čo je dobre :) .. určite kupujem ked to tu bude .... marvel je pre deti!

31.8.2020 10:05:57

Super
Taky se moc těším na české vydání a je super, že se toho Rexíci chytli.
Asi si připravím přelepku "Smrt, květen, kostka", abych měl zkutečně českou verzi ještě více počeštěnou! :D

1.9.2020 11:02:06

Sapijak
Sice nejsem nějaký fanda Lovecrafta, ale dovolil bych si nesouhlasit, že žánr her na jeho motivy upadá.

Není to až zas tak dlouho, co na člověka - budu hovořit o Kickstarterových kampaních, kde se dnes prezentuje obří část "větších" deskovek - koukalo nějaké Hluhlu, chapadla nebo aspoň podobná dark fantastika/horor div ne z každé druhé kampaně.
Bylo to jednu chvilku hodně in, tedka zas podobně jeli dinosauři, marvel a spol. Klasická vlna, kdy chvíli jede to, chvíli tohle..

1.9.2020 12:25:18

Ach jo
proč to musí být zase kooperativní:(

1.9.2020 15:04:36

Cz

Nevite prosim priblizny vydani cz verze dekuji :)

19.2.2021 17:18:24

zeroii
To ti asi nikdo nepoví, vydávají to REXhry :-D .
Za sebe bych byl rád, kdybych si to mohl nadělit pod stromeček v tomto roce :-) .

22.3.2021 16:37:14

Zdravím, vycibulil se už nějak alespoň kvartál vydání u rexů…? díky 

23.8.2021 14:21:03

@Alef do Vanoc, ale vse zalezi na doprave z Ciny…

Oskar,
občas se objevuju v JOUOB.castu

23.8.2021 14:37:26 | Upraveno autorem (porovnej)

Ahoj ,nemá někdo prosím naskenované karty Episoda 1 1- 6 ,Hastur ,Cthulhu a Yog Sothoth ? I bez grafiky, jde mě jen o překlad .Koupil jsem tu hru na Kickstarteru a umím jen trochu německy . Ještě uvažuji že koupím hru znovu u nás ,dám si tu moji hru podle ní do češtiny a potom nabídnu tady na bazaru.   

19.3.2023 16:18:07

Vybíráme z Bazaru

Scythe (EN)
Scythe (EN)
Akt. cena: 1400 Kč
Končí za: 8 dnů

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas