Cthulhu: I smrt může zemřít

xxxxxxxxxo hodnoceno 181x (Seznam vlastníků)

Cthulhu: I smrt může zemřít - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 1 - 5
Doporučený věk: od 14 let
Herní doba: 120 min
Herní svět: Fantasy, Horror
Herní kategorie: desková hra, kooperativní
Čeština: v balení hry
Vydavatelé: REXhry
Asmodée Editions
CMON Limited
Edge Entertainment
Game Harbor
Guillotine Games
Hobby World
Portal Games
Autoři: Eric M. Lang
Rob Daviau
Rok vydání: 2020
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Prastarý Cthulhu

Zdravím! Co se vám osvědčilo za taktiku proti Cthulhu? Přijde mi, že je z těch čtyř asi nejtěžší, jelikož postihuje všechny hráče s příčetností, boostuje Zplozence a zaplavuje to tam kultistama. Napadlo mě snad jen šetřit příčetnost a mít hlavně střelce. Co myslíte?

22.2.2023 09:55:52

Přesně, jak píšeš, S příčetností opatrně, ale zas né moc, aby se nezjevil v momentě, kdy jsou postavy ještě moc slabé. Pak určitě maxovat odolnost, abys ignoroval 2 zranění a 1 příčetnost z jakéhokoliv zdroje, tj. útoky kultistů Tě neohrozí a příčetnost, kterou bys měl dávat na konci každého kola můžeš ignorovat taky. 

22.2.2023 10:10:04

Jo, odolnost je hodně důležitá. Moc si nedovedu představit, jestli to jde bez ní vůbec vyhrát.

22.2.2023 10:36:43

Mne sa velmi osvedcilo pouzivat jedneho hrdinu s abilitou “zkuseny strelec” na utoky na prastareho z dialky a druheho hrdinu so skusenostou “nenápadnost”. Ta je obzvlast dobra na hentych klasickych 2-zivotovych poskokov. Ked ju mas vymaxovanu, mozes prakticky bez utoku iba pohybmi sekat dole vsetkych. Kedze mozes unikat uz neobmedzene, stale plati ze kazdemu komu si unikol udelujes zdranenie. Tak ich vyriedis raz-dva.

22.2.2023 13:34:04 | Upraveno autorem (porovnej)

Pardon, spletl jsem si vlákno.

23.2.2023 07:33:26 | Upraveno autorem (porovnej)

Vybíráme z Bazaru

Flamme Rouge
Flamme Rouge
Akt. cena: 850 Kč
Končí za: 1 den

Offcanvas