Cthulhu: I smrt může zemřít

xxxxxxxxxo hodnoceno 195x (Seznam vlastníků)

Cthulhu: I smrt může zemřít - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 1 - 5
Doporučený věk: od 14 let
Herní doba: 120 min
Herní svět: Fantasy, Horror
Herní kategorie: desková hra, kooperativní
Čeština: v balení hry
Vydavatelé: REXhry
Asmodée Editions
CMON Limited
Edge Entertainment
Game Harbor
Guillotine Games
Hobby World
Portal Games
Autoři: Eric M. Lang
Rob Daviau
Rok vydání: 2020
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Playerboard overlay

Ahoj, snazil jsem se nekde za rozumne penize najit overlay na desky hracu a ikdyz jsem nasel nejake okolo 7-8 eur kus, tak postovne bylo 2x.

 

Mne by asi stacily 1-2 kusy, hru kupuju na solo hrani, pripadne hrani ve dvou a kdyby se nas ve vysledku seslo i vic, tak to bude prilezitostne a overlay neni treba… 

Nemate nejaky typ? Prijde mi, ze je to neskutecne hrana hra a cekal bych, ze se da neco normalne sehnat :) 

Pripadne kdyby mel nekdo zajem, muzeme se spojit a sharnout postovne…

Nasel jsem treba tyto, s tou zadni deskou za 9 eur… Postovne pri 10ks je stejne jako pri jednom kuse :) 

https://www.customeeple.com/product/cthulhu-death-may-die-compatible-overlay-2/?attribute_version=Full+set+With+MDF+Add+on

 

Diky

21.2.2023 15:17:12

@bobosik Já se taky díval a potřeboval bych minimálně 4 a dávat kolem tisícovky jen za pár kusů plexiskla, to si asi raději dám pozor, abych nedrcal do stolu, ale je škoda, že to neudělali rovnou, něco ve stylu Zombicidy..

21.2.2023 16:53:20

Byla to soucast kicktarteru.

21.2.2023 18:10:22

@p_lichnovsky Hmm.. já to snad i zkusím :) Jen z toho vrtání mám obavu, aby mi to neprasklo nebo aby to vypadalo rozumně, ale stojanovou vrtačku mám.. Zkoušel jsem i tisknout, ale to je neprůhledné, ze dvou částí a nelíbilo se mi to.

22.2.2023 08:27:57

Dobrej všem, 

znovu se objeví v prosinci tohoto roku se staronovým boxem Unspeakable nabídnutým v novem Kickstarteru (osobně si myslím, že by jejich zařazením jako samostatné položky v add-on určitě neprodělali).

Osobně jsem na udané španělské adrese objednal minulý týden set pěti kusů s podložkami, v pondělí bude UPS doručovat. Minuli jsme se o pár dní.

JN 

 

23.2.2023 08:37:46

:) to je pech, nechces jeden z tech peti poslat dal? ;)

Ja mam hru par dni, jeste jsem ji nehral, ale ten overlay mi na ni prijde celkem uzitecny a prijde mi s podivem, ze ho nema nikdo z ceskych obchodu. Hra uz tu nejakou dobu je a prodava se pry slusne.

Na vyrobu nemam nastroje a obavam se, ze by z toho byl stejne nejaky patvar, ktery by asi 100% nesedel a nechtel bych si kazit dojem z hrani necim takovym, zvlast u hry, ktera vypada tak paradne, jako tahle.

Tak treba se jeste nejaci zajemci ozvou. 

Paradni overlay jsem videl v gameplay videu od Rollingsolo, ale nikde jsem ho v obchodech nevypatral. 

 

 

 

23.2.2023 20:57:59

Bohužel ne, hru doma provozujeme obvykle ve čtyřech, a jeden zůstane jako náhradní,

nicméně se domnívám, že bys s výzvou zde mohl uspět, bo ta cena není při spolupodílnictví na přepravě tak šílená. 

Osobně mám chráněné, tedy obalené, i karty prastarých včetně jejich monster i karty epizod. "Přeci jen dát x-tisíc za dobrou hru je jedna věc, a poté si její část poškodit či jinak poničit je záležitostí druhou. 

V USA jsem nalezl ještě jednoho výrobce, produkt sic vypadá sofistikovaněji něž výrobek ze země pomerančů, Realu a Barky , leč cena i bez přepravy několikanásobná.

Možnou cestou jak snížit náklady je objednat krytů více, a zbytek pak nabídnout zde v aukci.

V každém případě držím palce.

JN 

24.2.2023 08:04:32

zkus vygooglit “mekke sklo”, nemam s tim osobni zkusenost, ale vypada to celkem nadejne.

24.2.2023 08:33:17

@Serenitka před vrtáním to místo prelep izolepou 

24.2.2023 10:07:32

Vybíráme z Bazaru

Sleeping Gods + Tides of Ruin (EN)
Sleeping Gods + Tides of Ruin (EN)
Akt. cena: 2200 Kč
Končí za: 1 den

Offcanvas